Policjant ratuje 3-tygodniowe dziecko przed uduszeniem się na oczach rodziny

Policjant z Michigan uratował 3-tygodniowe dziecko przed zadławieniem się, gdy jego zdenerwowana mama upadła na ziemię, a bezradni członkowie rodziny patrzyli.

Na nagraniu, które pojawiło się w social mediach widać moment, w którym oficerowi Cameronowi Maciejewskiemu udało uratować się malutką dziewczynkę po tym, jak zakrztusiła się i straciła przytomność podczas picia mleka z butelki. 

Dziecko zakrztusiło się. Niezwykła interwencja policjanta

Policjanci Sterling Heights zostali wezwani do domu na Waltham Drive, w którym dziecko zadławiło się podczas karmienia. Policja opublikowała nagranie z kamery radiowozu, na którym widać policyjny krążownik, pędzący do domu z migającymi światłami. 

Oficer objął dziecko i przyniósł je przed radiowóz policyjny. Mama desperacko krążyła wokół policjanta i płakała, podczas gdy kilku innych członków rodziny patrzyło bezradnie. Maciejerwski wziął dziewczynkę na ręce i poklepał po plecach, aby oczyścić drogi oddechowe. Dziecko wypluło nadmiar pokarmu i na szczęście, zaczęło płakać. 

Płacze, płacze, nic mu nie jest

- dodał bohater. 

Zobacz wideo Amerykański policjant na oczach rodziny uratował niemowlę, które przestało oddychać

Matka dziecka z emocji przewróciła się, a członkowie rodziny pomogli jej wstać. Oficer zapewnił rodzinę, że z dzieckiem jest wszystko w porządku.

Gdyby nie szybka, spokojna akcja funkcjonariusza Maciejewskiego, ta sytuacja mogłaby się skończyć tragicznie

- napisał na Facebooku departament policji w Sterling Heights. W poście czytamy, że oficer nie tylko uratował niemowlę, ale wykonał znakomitą pracę, pocieszając rodzinę. 

Więcej o: