Blogerka jest rok po porodzie, a jej brzuch wygląda jak ciążowy

Bianca Cheah jest już rok po porodzie, a jej brzuch wygląda jak w 4. czy 5. miesiącu ciąży. Opowiedziała o swoich spostrzeżeniach.

Bianca Cheah na co dzień jest prezesem strony internetowej "Sporteluxe", zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia. Już w pierwszych słowach ujawnia się całe motto działalności - "czynić zdrowe życie modnym od 2012 roku". Trenerka fitness ponad rok temu urodziła dziecko, a teraz opisuje swoje odczucia po ciąży. 

Bianca Cheah jest rok po porodzie, a jej brzuch wygląda jak w 4. lub 5. miesiącu

Bianca Cheah podzieliła się z fanami informacja, dlaczego w ostatnim czasie była mniej aktywna w mediach społecznościowych, niż zwykle. Jak się okazało, zmagała się na co dzień z nieustającym bólem pleców i licznymi problemami trawiennymi. Była naprawdę zdziwiona, że kłopoty ze zdrowiem pojawiają się prawie rok po urodzeniu dziecka. Czuje, że jej żołądek jest osłabiony, a brzuch wygląda jakby był w 4. lub 5. miesiącu ciąży. Bianca dużo ćwiczy i zdrowo się odżywa, więc nie jest to wina złych nawyków. 

Po ciąży poświęciłam trochę czasu na regenerację. Stopniowo wracałam do ćwiczeń i mojej codziennej rutyny sprzed ciąży. Czuję się silna i zdrowa, lecz mój żołądek jest w złej kondycji. Do tego dochodzi codzienny ból brzucha

Bianca Cheah rozważa wizytę u lekarza z powodu dużego brzucha i złego samopoczucia

Bianca Cheah rozważa wizytę u specjalisty, która pomoże jej ustalić przyczynę problemu, która staje się uciążliwa. Obawia się, że może być to rozejście się mięśni prostego brzucha, które sprawiają, że tkanka staje się cienka i słaba oraz powoduje rozszerzenie tali i wybrzuszenie brzucha na zewnątrz, aby stworzyć miejsce dla dziecka. Kobieta akceptuje swoje ciało, ale chcę odzyskać życiową formę. 

Zawszę będę kochała swoje ciało. Chcę tylko odzyskać siłę rdzenia i upewnić się przy tym, że wszystko jest w porządku

- tłumaczy Bianca.

Trenerka fitness dodaje, że bardzo ważna jest przy tym aktywność fizyczna i na pewno z niej nie zrezygnuje. Tłumaczy, że szczególnie ważne jest unikanie obciążenia kręgosłupa. Ćwiczenia, które są nieodpowiednie brzuszki i tzw. deska. 

Kiedy tylko uda mi się poprawić swoje zdrowie przekaże wam wszystkie rady

- dodaje kobieta.

Kim jest Bianca Cheah?

Bianca Cheah to australijska modelka oraz blogerka fitness. Jest założycielem strony internetowej "Sporteluxe", która promuje zdrowy styl życia. Bianca na co dzień bardzo dba o swoje działo i jego rozwój strategiczny. Dzięki to temu strona stała się najszybciej rozwijającą w Australii. Ogromnym sukcesem stał się fakt, że blogerka fitness zyskała miano eksperta w dziedzinie sportu i zdrowia. Stale podnosi swoje kwalifikacje, ostatnio została certyfikowanym instruktorem jogi. Bianca stała się inspiracją dla ludzi z całego świata. Obecnie obserwuje ją na Instagramie aż 162 tys. użytkowników. 

Przeczytaj także:

Więcej o: