Anna Lewandowska po 2 tygodniach "fit-wyzwania" pokazuje efekty. Zachwyca płaskim brzuchem

Anna Lewandowska niedawno urodziła drugie dziecko. Trenerka już zachwyca szczupłą sylwetką. Pochwaliła się w mediach społecznościowych efektami ćwiczeń, które wykonuje w ramach "fit-wyzwania".

Anna Lewandowska pokazuje na Instagramie swoje treningi. Celebrytka szybko wróciła do formy po porodzie, a macierzyństwo jak widać jej służy. Ostatnio napisała, że bycie mamą jest najpiękniejszą rzeczą, jakiej doświadczyła w życiu. 

Dzięki temu lepiej rozumiem siebie i inne kobiety. Sama też jestem lepiej rozumiana

- wyznała na Instagramie, na którym mamy okazję zobaczyć także efekty jej treningów. Lewandowska zachęca Polki do zdrowego stylu życia. 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie płaskiego brzucha 

Fanki są zachwycone wyglądem trenerki, która jeszcze niedawno była w ciąży, a już może pochwalić się płaskim brzuchem i szczupłą sylwetką. 

Wyglądasz niesamowicie.
Aniu, kwitniesz.
Masz piękny, płaski brzuszek

- czytamy w komentarzach.

Anna Lewandowska planuje zatrudnić nianię? 

Anna Lewandowska świetnie spełnia się w roli mamy. W wywiadzie dla "Flesz" zdradziła, czy planują z Robertem Lewandowskim trzecie dziecko. Wyznała również, że zastanawia się nad zatrudnieniem niani, która odciąży ją od wielu obowiązków, kiedy tata dziewczynek rozpocznie sezon. - Na stałe nie mam ani jednej niani do dzieci i wydaje mi się, że właśnie przyszedł ten czas, żeby to zmienić. Do tej pory zdarzało się, że brałam dziewczynki ze sobą nawet na spotkania biznesowe, ale na dłuższą metę nie jest to dobre ani dla dzieci, ani dla mnie - przyznała. Zobacz: Anna Lewandowska planuje trzecie dziecko? Opowiedziała także o porodach Klary i Laury.

Zobacz też wspólny trening Lewandowskich:

Zobacz wideo Anna Lewandowska wykończyła męża wspólnym treningiem
Więcej o:
Copyright © Agora SA