Michał Wiśniewski spodziewa się kolejnego dziecka?

Michał Wiśniewski ma już czwórkę dzieci z poprzednich małżeństw. Aktualnie jego żoną jest Pola Wiśniewska. Czy kobieta jest w ciąży?

Michał Wiśniewski z żoną na wyborach prezydenckich

Michał Wiśniewski to popularny polski wokalista zespołu Ich Troje i autor tekstów. Ma 47 lat. Dwukrotnie reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji - w 2003 roku i 2006 roku. Jako jeden z pierwszych celebrytów miał własny program reality-show: "Jestem jaki jestem".

Michał ma pięcioro dzieci. 18-letni  Xavier Wiśniewski to jego pierwsze. Ma również rok młodszą córkę Fabienne Wiśniewską, 13-letnią córkę Etiennette i 12-letnią Vivienne Vienne.

Ostatnio na swój Instagram wstawił zdjęcie z żoną Polą z wyborów prezydenckich. Pochwalił się również, że pierwszy raz jego syn również zagłosował, ponieważ ukończył 18 lat.

Pierwszy raz zagłosowałem, 27 przy urnie wyborczej w tym dziewięć parlamentarnych i siedem prezydenckich po raz pierwszy sam zagłosował mój osiemnastoletni syn, jestem z niego bardzo dumny!

- napisał Michał.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski kupił synowi samochód?!

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy odnośnie wyborów oraz nowej żony wokalisty. Fani pisali: 

"Piękna ta pana żona! Bardzo ładne zdjęcie",

"To Jest już kolejna Żona? To ja chyba coś przegapiłam".

Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dziecko?

Żona Michała podobno jest w ciąży, a wokalista spodziewa się kolejnego dziecka.

Michał Wiśniewski już za kilka miesięcy powita na świecie swoje piąte dziecko

- podaje portal Pudelek.

Pudelek na swojej stronie poinformował, że żona wokalisty jest w ciąży i na dowód opublikował zdjęcia, na których Pola Wiśniewska ma wyraźnie zarysowany ciążowy brzuch. Kobieta ubrana była w dopasowaną sukienkę i  wyraźnie było widać zarysowany brzuszek. Poświadczają to zdjęcia paparazzi opublikowane w sieci. Podobno jest to trzeci, czwarty miesiąc.