Komentarze (371)
Rodzice o lekcjach edukacji seksualnej: Przyjdzie lesbijka i powie mojej córce, że też ma być lesbijką
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • aw34

  Oceniono 11 razy 11

  Niech zajrzą co te dzieci niewinne mają w telefonach, co oglądają w internecie to im oko zbieleje. Niech posłuchają o czym rozmawiają i jakim językiem to im uszy zwiędną i przestaną głupoty gadać, że im edukacja zdemoralizuje dzieci. Widać co ci rodzice wiedzą o swoich dzieciach.

 • gokle

  Oceniono 8 razy 8

  Polki i Polacy. Wasza ciemnota i tepota intelektualna sa tak duszace, ze nie da sie oddychac.

 • ryyys

  Oceniono 8 razy 8

  To jest społeczeństwo, które chciało likwidacji gimnazjów.
  Przeciętny wyborca zna się tylko na zegarku (z wyświetlaniem) ale wypowiada się o wszystkim.
  Cóż, taka uroda demokracji.

 • hakatumbaitsumani

  Oceniono 7 razy 7

  Pisiory są Popieprzeni i Sfrustrowani i dlatego zawracają kijem Wisłę. Nikt wcześniej nie robił zamieszania
  wokół tych spraw i żadnego zagrożenia jakąś wydumaną "seksualizacją" nie ma. Polityczna gra cwanego pisiorstwa na ciemnocie wyborczej.

 • nutka7.17

  Oceniono 7 razy 7

  Prymitywni rodzice wychowani na prymitywnych mitach i zabobonach, wychowują a raczej hodują kolejne prymitywne egzemplarze, które ... itd., itp., itd.

 • bob2436

  Oceniono 7 razy 7

  Nie do wiary jakim ciemnym ludem są Polacy. Coraz bardziej przekonuję się do tezy ruskiej propagandy, że jesteśmy za głupi żeby mieć własne państwo. To wprost niewiarygodne, że zaszliśmy tak daleko mimo powszechnej ciemnoty.

 • Gość: venus99

  Oceniono 9 razy 7

  Polska krajem ciemnoty.

 • srv14

  Oceniono 8 razy 6

  "przyjdzie lesbijka i namówi moją córeczkę aby też została lesbijką" -jakby ktos się nie orientował to mamy XXIwiek a takie poglądy sa wszechobecne wśród bardzo dużej części obywateli , którzy jakby nie patrzeć ponoć ukończyli szkoły średnie a niektórzy i wyższe.
  Nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać chodz raczej nikomu nie powinno byc do śmiechu

 • jj43

  Oceniono 6 razy 6

  Rodzice to powinni sami sobie przypomnieć jak się po kątach puszczali. Z weselszych kawałków: znałem studentki, które bały się chodzić na WF (pływanie) - w basenie mogły być plemniki bo faceci tez tam pływali . Jak rozumiecie bały się zajść w ciąże. Tak, że widzicie edukacja seksualna jest potrzebna.

 • Gość: ludzik

  Oceniono 6 razy 6

  Jezu , ja chyba śnię . Mam 66 lat i pięcioro wnucząt .W mojej klasie I LO była dziewczyna w ciąży.
  No ale ona w swojej zbiorczej szkole podstawowej nie miała edukacji do życia w rodzinie .
  Wyjaśniam ,mówię tu o szkole w górach gdzie uczyło się raptem 20 dzieci w różnym wieku. Nikt tam nie prowadził edukacji seksualnej [ tak to teraz się nazywa ] Skutek opłakany ,bardzo zdolna dziewczyna zmarnowane miała życie !

 • andree111111

  Oceniono 5 razy 5

  Lata katolickiej indoktrynacji poczyniły więcej spustoszenia niż lata komuny. a swoją drogą w wypowiedziach rodziców widać poziom inteligencji iście parafialny.

 • czarna_zoska

  Oceniono 5 razy 5

  Nie mogę uwierzyć, ze ludzie są tak prymitywni. Sama mam 15 letnie dziecko i ssx nie jest u nas tabu. Dziecko musi wiedziec zs konsekwencja seksu jest ciąża i to jest na poczatku najlepszy straszak przed przedwczesnym wspólżyciem.

 • blablick

  Oceniono 5 razy 5

  Kościółek walczy o głupiutkie duszyczki. Dramat niechcianych ciąż czy samobójstwa dzieci koło dudy im lata.

 • lao.premis

  Oceniono 5 razy 5

  Ludzie, otwórzcie oczy. Edukacja seksualna jest NIEZBĘDNA. Można dyskutować o formie i zakresie, ale ktoś musi wył umaczyc dziecku jak zapobiegać niechcianej ciąży i co to jest zły dotyk, że wujek ani ksiądz nie powinien ciumkać ani sądząc na kolanach, a starszy pan zaczepaijący chłopca w autobusie ma w domu nietylko czekoladki. Edukacja w podstawowym zakresie jest niezbędna dla dobra naszych dzieci.

 • Gość: Lo Panchu

  Oceniono 5 razy 5

  Rozród powinien być przywilejem dostępnym dla ludzi mądrych, a nie możliwością, która powołuje na świat kolejne pokolenia głupców.

 • starblast

  Oceniono 7 razy 5

  Matka uważająca, że dziecko nieczujące popędu będzie się puszczać po tym jak zostanie wyedukowane niech lepiej odda je pod opiekę kogoś mądrzejszego. Popęd powoduje potrzebę zaspokajania seksualnego. Dlatego w młodym wieku dzieci tą tematyką obrzydza, negatywnie reagują na pocałunek, bo to jest jakby nie patrzeć obrzydliwe. Uczucie przyjemności sprawia, że to robimy.

 • boo-boo

  Oceniono 7 razy 5

  Ci rodzice to chyba z pierdziszewa dolnego.
  Dziwne, że lekcji religii się nie boją, że im przyjdzie dziecko i powie, że chce zakonnicą albo księdzem pedofilem zostać.

 • niepisaty_wyksztalciuch

  Oceniono 7 razy 5

  Najlepiej wyedukuje dziecko ksiądz pedofil w salce na pięterku. Mamusia mu jeszcze da kopertę i w rękę pocałuje

 • kingsizemax

  Oceniono 5 razy 5

  Najlepiej, aby dzieci tych rodziców uświadamiał katolski zbok, niejaki Oko.

 • temp555

  Oceniono 5 razy 5

  To jest jakis kretynizm. Dziewczynki w wieku 10-12 lat zaczynaja menstruacje i nie wiedza dlaczego krwawia. Wiekszosc doroslych nie zna cyklu menstruacyjnego, a dla mezczyzn to jest temat tabu. Hormony, narzady rozrodcze to jest biologia i podstawa naszej egzystencji. Zakazujac taj nauki, wyrzadza sie tym dzieciom ogromna krzywde.

 • sanmartino

  Oceniono 5 razy 5

  Bo Polacy to głupie kościółkowe ćwoki. Chcieliby mieć kontrolę nad nauczaniem o seksie, ale nie sprawdzaja programu tzw. katechezy, dają też dzieciom pełen dostęp do netu. Hipokryzja i debilizm wyssany z mlekiem matek-polek.

 • ja20034

  Oceniono 5 razy 5

  XXI wiek, środek Europy...

 • qwertura

  Oceniono 5 razy 5

  Jezusmarja!!! Uciekajta ludziska, bo dochtory jadoooom!!!

 • cezar85

  Oceniono 5 razy 5

  gdzie można znaleźć taką lesbijkę?

  bo chciałbym, żeby powiedziała moim dzieciom, żeby miały same szóstki

  słuchały rodziców i że playstation1 i nokia, są lepsze od 4 i iphone'a

 • Gość: Komentarz z boku

  Oceniono 9 razy 5

  Alez niech Ci rodzice świadomie decydują o swoich dzieciach - najwyżej dostaną syfilisu i się nauczą. Oj tam najwyżej nie będą mieli radości z seksu - są inne rzeczy które będą je zadowalać w życiu. Patrzac na naszych rodziców - całkiem szczęśliwie sobie żyją ze swoimi lękami i strachami. Po co wpadać w panikę. Książkę już maja dzieciaki sexed.pI - bardzo dziekuje Ani za nią :)

 • babajaga99

  Oceniono 4 razy 4

  Te tradycyjnie chowane kobiety NIGDY nie zaznały przyjemności z seksu i go nienawidzą przez to. Model: "w mordę, na ziemię i na niom" to jest doświadczenie tych kobiet. Dla nich seks to dopust boży. Pijany, brudny cham domagający się od żony "spełniania obowiązków małżeńskich" to norma. Ksiund głoszący że samozaspokojenie spowoduje "uschnięce reki" albo inne choroby. Tradycja, tradycja, tradycja - tragedia ciemnoty. Dziewczęta, od których napaleni chłopcy żądają "dowodu miłości" nie wiedzą jak reagować, że seks nie dowodzi miłości. Tylko rzetelna wiedza o fizjologii człowieka, buzowaniu hormonów pomogła by im podejmować rozsądne decyzje. Glupii rodzice nie dają im szansy.

 • vanlig

  Oceniono 6 razy 4

  Proponuję dać sobie w ogóle spokój z jakąkolwiek edukacją dzieci (prócz religijnej rzecz jasna) i spokojnie poczekać, aż powstanie tu skansen na skalę całego kraju (to już prawie gotowe, ale jeszcze niezadowoleni musieliby wyemigrować). Potem już tylko czekać na bogatych znudzonych szarością turystów żądnych zobaczenia czegoś naprawdę oryginalnego i gotowych za to płacić. Może to jest jakaś szansa dla Polski?

 • Gość: jasminek19

  Oceniono 4 razy 4

  Problem w gym, że większość rodziców w domu nie porusza tyakich tematów jak seksualność.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 6 razy 4

  Że zacytuję klasyka - "coście sk.......y uczynili z tą krainą" ?

 • ziaburek

  Oceniono 8 razy 4

  Ta pani miała rację - przecież Ziemia jest okrągła, a dzieciarnia się po kątach puszcza! Żywcem w pale się nie mieści!

 • cob22

  Oceniono 3 razy 3

  Boze, "przyjdzie i powie ze ma byc". Jaki to wiek naszej ery ? 12...13..?
  Gdyby tak mozna bylo powiedziec: "badz madry" i oni by zmadzeli, to by bylo fajnie.

 • sroq

  Oceniono 3 razy 3

  5 lat to lekka przesada. Ale to rodzice powinni decydować na jakie dodatkowe zajęcia uczęszcza dziecko. Niech ekspercki redukuje własne, jak je mają A nie a siłe społeczeństwa.
  Typowy humor lewactwa i innych homosiów byle głośne byle w mediach.
  Po tym wzgl stare czasy powinna wrócić....

 • Gość: trzymmniebopadnę

  Oceniono 5 razy 3

  Takie usłuchane dziecko ma ta pani. No pozazdrościć. Jak jej kiedyś koleżanka w złości powie np. ale z ciebie małpa albo żmija to ta dziewczynka zacznie się zachowywać jak małpa lub żmija?????? Ale ciemnota w tym narodzie. ...

 • czeski_honza

  Oceniono 5 razy 3

  Poziom rozwoju umysłowego niektórych rodziców deprecjonuje ich do tej roli (rodzica).

 • hardy01

  Oceniono 5 razy 3

  W wymaganiach do tego przedmiotu powinna być a priori edukacja dorosłych rodziców.... co za ciemnogród.

 • szalhen

  Oceniono 3 razy 3

  Polski "kołtun" ma się świetnie...

 • tomala44

  Oceniono 3 razy 3

  Konopielka

 • poppers68

  Oceniono 3 razy 3

  Konstruktorzy wejścia Polski do Unii Europejskiej zapewne mieli nadzieję, że dołączenie do grona krajów o zachodniej mentalości i kulturze organizacyjnej społeczeństwa, zmieni małorolnych oraz Ich dzieci w nowoczesne społeczeństwo. Nic mylniejszego.
  Chłopi i Ich dzieci polokowane po miastach mają się świetnie.

 • zdzichu_bhp

  Oceniono 3 razy 3

  Po co ta wiedza? Wiadomo, że dzieci znajduje się w kapuście a choroby weneryczne nie istnieją. Skoro rodzice boją się albo wstydzą rozmawiać ze swoimi dziećmi dla ich dobra będzie jak ktoś ich w tym wyręczy. Życie w świadomości, że seksualnością młodzi interesują się dopiero po ślubie to okłamywanie samego siebie. Przypominam, że jest xxi wiek i trzeba by było zamknąć dziecko w piwnicy, aby uchronić je przed wszystkimi niebezpieczeństwami naszych czasów. Lepiej rozmawiać o tym głośno i tłumaczyć jak się przed czymś uchronić bo jakieś sytuacje się na pewno zdarzą i lepiej jak dziecko będzie na to przygotowane.

 • cracken001

  Oceniono 3 razy 3

  Taaa.. lepiej niech malolaty12-13 latnie zabaiawiaja sie w sloneczko,czy chodzi lisek kolo drogi,i pier dola sie jak kroliki,bez ladu,skladu,zabezpieczenia,a potem jest dylemat...z KIM wlasciwie jest w ciazy,albo od kogo gowniarz zlapal syfa.
  Instruktaz znajda na kazym portalu porno,ale NIE znajda,jak pieprzyc sie Z GLOWA

 • coelka

  Oceniono 3 razy 3

  Teraz pytanie jak jest 25 osób w klasie to 50 rodziców, ilu zadaje takie pytanie pewnie jedna, dwie osoby dlaczego społeczeństwem ma rzadzic mniejszosc a wy o tym piszecie a dobrze wiecie , ze te pytania zdaje na wywyadówce jedna dwie osoby. Katolicy głosno wrzeszcza i sa okropnie agresywni jesli inna grupa che sie z nimi mierzyc i mieć swoje na wierzchu musi byc tak samo AGRESYWANA, innej mozliwości nie ma.A nie mowic bo ja jestem dobrze wychowany i dawać sie zdominowac chorym fanatykom na głowę.I tak od 30 lat agresywnej mniejszosci katolickiej ,ale bardzo agresywnej pozwala sie przejmowac państwo i wchodzic z butami w kazdy aspekt zycia.

 • gandalph

  Oceniono 5 razy 3

  Edukację seksualną należałoby zacząć od rodziców, nie od dzieci.

 • belferka131313

  Oceniono 7 razy 3

  W stanie wojennym i tuż po był w szkole taki przedmiot, przygotowanie do życia w rodzinie . Prowadził z urzędu wychowawca. była 1 lekcja w miesiącu tzw wychowawcza. Zrobiłam ankietę(anonimową) , żeby się zorientować w stanie wiedzy uczniów. Przytoczę kilka cytatów: w czasie miesiączki nie wolno się myć! Jak się kocha na stojąco to się w ciążę nie zachodzi! Jak dziewczyna zajdzie w ciążę to należy jej dać dużo wódki i niech pijana biega po schodach. Przewróci się i straci !bachora!. Jak się państwu podoba wiedza rówieśników współczesnych rodziców. Nadmieniam szkoła w Warszawie!

 • strange_email

  Oceniono 3 razy 3

  To jasne. Rodzice są zakłopotani własną seksualnością, z nimi nikt nie rozmawiał więc nie chcą, żeby ktoś "obcy" im dzieci uswiadamial. Ci rodzice boją się seksu jak cholera bo to przecież "grzech" jeśli dla przyjemności, prawda?
  W napięciu czekam na rodziców, którzy zaczną podważać np. aksjomaty matematyczne czy naukę o geologii bo to niezgodne z ich światopoglądami.
  Robi nam się tutaj Teksas czy Alabama.

 • equidad

  Oceniono 3 razy 3

  Zastanawiam się na jakim świecie żyją rodzice przeciwni edukacji seksualnej, bo na pewno nie na tym samym, co ja. Oni naprawdę wierzą, że ich dzieci nie interesują się "takimi rzeczami"? Wiem, że rodzice co do swoich dzieci bywają naiwni, ale bez przesady. Ilu z nich rzeczywiście zajmie się seksualną edukacją dzieci, a nie skończy na deklaracjach?

 • lesnojeziorska

  Oceniono 3 razy 3

  A idol i guru narodowej prawicy Roman Dmowski z nieodpartą logiką stwierdził: "Seks gejowski jest bardziej męski, bo bierze w nim udział dwóch mężczyzn".

 • lesnojeziorska

  Oceniono 3 razy 3

  Garść mądrości kutabasów:
  W II wieku Klemens z Aleksandrii pisał: „Każda kobieta powinna być przepełniona wstydem przez samo tylko myślenie, że jest kobietą”. W VI wieku filozof Boethius, pisał, że kobieta jest świątynią zbudowaną na bagnie. Jeszcze w tym samym wieku biskupi na soborze w Macon, głosowali czy kobiety mają duszę. Odo z Cluny powiedział: „obejmować kobietę to tak jak obejmować wór gnoju”. W XIII wieku św. Tomasz z Akwinu powiedział „nic bardziej wadliwego nie było zrobione w pierwszym stworzeniu rzeczy; kobieta nie powinna być wtedy stworzona”. Głosił on też, że „Kobieta ma się do mężczyzny tak, jak rzecz niedoskonała i ułomna (imperfectum, deficiens) do rzeczy doskonałej (perfectum)”. Ortodoksyjni Chrześcijanie, twierdzili że kobiety są winne wszystkich grzechów, a Luteranie rozważali, czy są istotami ludzkimi. Papież Pius II powiedział: „Gdy widzisz kobietę, myśl, że to diabeł! Jest ona rodzajem piekła”.

 • myczyoni

  Oceniono 3 razy 3

  Z niecierpliwością czekam na ogłoszenie przez Franciszka , że niszczenie środowiska jest grzechem.
  Reakcja krk w Polsce- bezcenna.

 • Gość: Baal

  Oceniono 3 razy 3

  Co za banda parafialnych tłuków. Najlepiej jak ich dzieci trafią na parę nocek do klechy. Tam w mig poznają tajniki seksualnego życia. A niech zaopatrzą swoje pociechy w wazelinę żeby ta nauka za bardzo nie bolała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX