Próbny sprawdzian szóstoklasisty OPERON 2016 - odpowiedzi i arkusze z JĘZYKA ANGIELSKIEGO! Szóstoklasisto, sprawdź jak ci poszło!

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z języków obcych z Operonem 2016 już za nami. Nadszedł czas na sprawdzenie testów. Już dzisiaj na portalu Edulandia.pl publikujemy odpowiedzi i arkusze ze sprawdzianu z języka angielskiego. Szóstoklasisto, koniecznie sprawdź swoje odpowiedzi!

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2016 OPERON - co to za akcja?

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem to jedna z ostatnich prób przed kwietniowym egzaminem. Akcja po raz pierwszy odbyła się w 2009 roku. Od tego czasu bierze w niej udział coraz większa ilość uczniów polskich szkół podstawowych. Sprawdzian co roku odbywa się na początku stycznia. W trakcie akcji uczniowie mogą sprawdzić swoją wiedzę z języka polskiego, matematyki oraz z wybranego języka obcego.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2016 OPERON - testy z języków obcych

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności językowych. Co roku, największa ilość zdających przystępuje o testu z języka angielskiego. Zadania są skonstruowane tak, aby sprawdzić m.in. znajomość słownictwa oraz umiejętność czytania i słuchania.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2016 OPERON - arkusze i odpowiedzi z języka angielskiego

Już dzisiaj na portalu Edulandia.pl pojawiły się arkusze i odpowiedzi z testu z języka angielskiego. Zachęcamy wszystkich przystępujących do sprawdzianu do zapoznania się z rozwiązaniami zadań!

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z OPERONEM. ARKUSZE I ODPOWIEDZI - j. angielski

PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY Z OPERONEM. JĘZYK ANGIELSKI. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY Z OPERONEM. JĘZYK ANGIELSKI. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z OPERONEM. TRANSKRYPCJE NAGRAŃ - j. angielski

PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY Z OPERONEM. JĘZYK ANGIELSKI. TRANSKRYPCJA NAGRAŃ>>