Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem JUŻ JUTRO! Jakie będą ZADANIA? [WYNIKI, ARKUSZE, ODPOWIEDZI]

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2016 odbędzie się jutro, 12 stycznia. To ostatnia powtórka przed kwietniowym, prawdziwym sprawdzianem. Jakie zadania pojawią się na próbnym sprawdzianie szóstoklasisty z Opeorem? Kiedy uczniowie poznają wyniki?

Próbny sprawdzian szóstoklasisty OPERON. ARKUSZE - język polski i matematyka

Jutro szóstoklasiści przystąpią do próbnego sprawdzianu z Operonem. Będą rozwiązywali arkusze z zadaniami z języka polskiego i matematyki oraz języka obcego - angielskiego lub niemieckiego.

Najpierw uczniowie rozwiążą próbny sprawdzian z języka polskiego i matematyki. Do tej części próbnego sprawdzianu szóstoklasisty przystąpią o godzinie 9. Na rozwiązanie arkuszu z zadaniami będą mieli 80 minut.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem - j. polski i matematyka - ARKUSZE z poprzednich lat >>>

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2016 z OPERONEM. ZADANIA: język angielski i niemiecki

Po pierwszej części próbnego sprawdzianu uczniów ostatnich klas szkół podstawowych czeka krótka przerwa. Potem przystąpią do rozwiązywania arkuszy z języka obcego - angielskiego lub niemieckiego. Na rozwiązanie zadań w tej części próbnego sprawdzianu z Operonem będą mieli 45 minut.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem - j. angielski - ARKUSZE z poprzednich lat >>>

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2016 OPERON. ODPOWIEDZI I WYNIKI

Już dzień po próbnym sprawdzianie szóstoklasisty z Operonem na stronie Edulandia.pl pojawią się oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do wszystkich zadań. Każdy uczeń będzie mógł sprawdzić, jak napisał próbny sprawdzian szóstoklasisty 2016 z Operonem.

Szóstoklasisto, poćwicz przed próbnym sprawdzianem szóstoklasisty! Sprawdź naszą bazę arkuszy i przykładowych odpowiedzi.