Sprawdzian szóstoklasistów 2006 (10)

szkoła miejscowość liczba uczniów piszących sprawdzian współczynnik łatwości sprawdzianu średnia punktów

Szkoła Podstawowa nr 2Chojna1120,5521,88
Szkoła Podstawowa Karwin260,5521,85
Szkoła PodstawowaStrzelewo130,5521,85
Szkoła Podstawowa Krzymów190,5521,84
Szkoła PodstawowaOrzechowo200,5521,80
Szkoła Podstawowa Kołczewo270,5421,78
Szkoła Podstawowa Brzeżno460,5421,74
Szkoła Podstawowa Mostkowo170,5421,71
Szkoła PodstawowaStaniewice130,5421,69
Szkoła Podstawowa Kliniska Wielkie300,5421,67
Szkoła Podstawowa Rąbino300,5421,67
Szkoła Podstawowa nr 2Szczecin510,5421,53
Szkoła Podstawowa Kołbaskowo250,5421,48
Szkoła Podstawowa Nawodna210,5421,48
Szkoła Podstawowa Boleszkowice400,5421,48
Szkoła PodstawowaBrojce370,5421,46
Szkoła Podstawowa Górki Pomorskie160,5421,44
Szkoła Podstawowa Troszyn140,5421,43
Szkoła Podstawowa Karnice190,5421,42
Szkoła Podstawowa Nowogrodek Pomorski240,5421,42
Szkoła PodstawowaPęzino590,5321,36
Szkoła Podstawowa Wrzosowo350,5321,34
Szkoła Podstawowa Dobrzany910,5321,33
Szkoła Podstawowa Lipiany640,5321,33
Szkoła PodstawowaŚwiemino130,5321,31
Szkoła Podstawowa Krępsko240,5321,25
Szkoła Podstawowa Komarowo90,5321,22
Społeczna Szkoła PodstawowaGarbno90,5321,22
Szkoła PodstawowaSłowino180,5321,17
Szkoła PodstawowaWrześnica260,5321,15
Szkoła Podstawowa Nr 44Szczecin410,5321,15
Szkoła Podstawowa Dobrowo330,5321,06
Szkoła PodstawowaKalisz Pomorski830,5321,06
Szkoła PodstawowaKolsk100,5321,00
Szkoła Podstawowa Kozielice380,5321,00
Szkoła Podstawowa Pieszcz130,5321,00
Szkoła Podstawowa Nr 2Biały Bór60,5321,00
Szkoła Podstawowa Kołbacz480,5220,98
Szkoła Podstawowa Piecnik170,5220,82
Szkoła PodstawowaDrzonowo380,5220,82
Szkoła Podstawowa Piasek150,5220,73
Szkoła PodstawowaBędargowo300,5220,73
Szkoła Podstawowa Krzywin410,5220,73
Szkoła PodstawowaStary Przylep270,5220,70
Szkoła Podstawowa Bielice420,5220,69
Szkoła Podstawowa Stepnica480,5220,69
Szkoła Podstawowa Nowe Warpno160,5220,69
Szkoła Podstawowa Grzmiąca300,5220,67