Sprawdzian szóstoklasistów 2006 (5)

szkoła miejscowość liczba uczniów piszących sprawdzian współczynnik łatwości sprawdzianu średnia punktów

Szkoła PodstawowaTrzebież260,6626,58
Szkoła Podstawowa nr 1Świdwin940,6626,57
Szkoła Podstawowa Nr 2Pyrzyce1640,6626,54
Szkoła PodstawowaCzaplinek1290,6626,50
Niepubliczna Szkoła PodstawowaRzecino20,6626,50
Szkoła PodstawowaGwiazdowo150,6626,47
Szkoła Podstawowa Dziwnów440,6626,43
Szkoła Podstawowa Żabów410,6626,41
Szkoła PodstawowaWierzchowo340,6626,41
Szkoła Podstawowa nr 68Szczecin770,6626,39
Szkoła Podstawowa Różewo180,6626,39
Szkoła Podstawowa nr 72Szczecin420,6626,38
Szkoła Podstawowa Niechorze160,6626,38
Szkoła PodstawowaSianów820,6626,35
Szkoła PodstawowaWojtaszyce60,6626,33
Szkoła Podstawowa Jesionowo180,6626,33
Szkoła PodstawowaKołobrzeg1390,6626,32
Szkoła Podstawowa nr 13Koszalin540,6626,31
Szkoła Podstawowa nr 47Szczecin680,6626,29
Szkoła Podstawowa Recz570,6626,26
Szkoła PodstawowaSuliszewo120,6626,25
Szkoła PodstawowaJeleń160,6626,25
Szkoła Podstawowa nr 7Szczecinek1250,6626,22
Szkoła PodstawowaRóżańsko240,6526,17
Szkoła PodstawowaRogozina140,6526,14
Szkoła Podstawowa Nr 4Gryfino500,6526,14
Szkoła PodstawowaDolice300,6526,13
Szkoła Podstawowa Żabnica80,6526,13
Szkoła PodstawowaZarańsko100,6526,10