Sprawdzian szóstoklasisty 2016, ARKUSZE CKE i ODPOWIEDZI! [ZADANIA, ROZWIĄZANIA]

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 już się zakończył. Był to ostatni tego typu sprawdzian przeprowadzany przez CKE. Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych rozwiązywali zadania z języka polskiego, matematyki, a także języka obcego nowożytnego. Jak napisali sprawdzian szóstoklasisty 2016? Zobacz arkusze CKE, zadania i przykładowe odpowiedzi do testu szóstoklasisty!
Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - wrażenia po sprawdzianie

O godzinie 9 szóstoklasiści otrzymali arkusze egzaminacyjne CKE do pierwszej części sprawdzianu. Przez 80 minut rozwiązywali zadania z języka polskiego i matematyki. Jako dłuższą wypowiedź pisemną musieli napisać kartkę z pamiętnika.

Na rozwiązanie arkusza CKE z zadaniami z języka obcego szóstoklasiści mieli 45 minut. Jak co roku zdecydowana większość uczniów rozwiązywała zadania z języka angielskiego. Na Twitterze uczniowie oceniają, że ta część sprawdzianu szóstoklasisty 2016 była najłatwiejsza.

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2016. JĘZYK POLSKI I MATEMATYKA - OFICJALNE ARKUSZE CKE >>SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2016. JĘZYK POLSKI I MATEMATYKA - PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI >>Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - publikujemy ARKUSZE I ODPOWIEDZI

W serwisie Edulandia.pl rozpoczęliśmy już publikację oficjalnych arkuszy CKE i przykładowych odpowiedzi do obu części sprawdzianu. Szóstoklasisto, sprawdź, jak napisałeś sprawdzian na koniec szkoły!

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2016. JĘZYK ANGIELSKI - OFICJALNE ARKUSZE CKE >>SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2016. JĘZYK ANGIELSKI - PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI >>