Próbny sprawdzian szóstoklasisty z OPERONEM - uczniowie właśnie piszą sprawdzian z POLSKIEGO I MATEMATYKI! [ARKUSZE, ZADANIA, ODPOWIEDZI]

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem 2016 ma miejsce właśnie dziś. Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych sprawdzają swoją wiedzę podsumowującą pierwsze 6 lat nauki. Teraz uczniowie rozwiązują arkusze z j. polskiego i matematyki. Jakie są zadania? Kiedy pojawią się odpowiedzi i wyniki próbnego sprawdzianu szóstoklasisty z Opeoronem?
Próbny sprawdzian szóstoklasisty OPERON. Uczniowie piszą test z polskiego i matematyki

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem rozpoczął się punktualnie o godzinie 9. W pierwszej części testu uczniowie 6 klas rozwiązują arkusze z zadaniami z języka polskiego oraz matematyki. Na napisanie tej części próbnego sprawdzianu mają 80 minut. Później czeka ich chwila przerwy.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z OPERONEM 2016. Dziś jeszcze część JĘZYKOWA

Około godziny 11:45 uczniowie przystąpią do drugiej części próbnego sprawdzianu szóstoklasisty z Operonem. Będą rozwiązywali arkusze z języka obcego. Mają do wyboru język angielski albo niemiecki. Na rozwiązanie tej części testu mają 45 minut.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty OPERON. ARKUSZE, ODPOWIEDZI, WYNIKI

Już dzień po przeprowadzeniu próbnego sprawdzianu szóstoklasisty, a więc w środę 13 stycznia na stronie Edulandia.pl pojawią się oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do obu części próbnego sprawdzianu szóstoklasisty z Operonem. Każdy uczeń będzie mógł sprawdzić, jak mu poszło i oszacować, ile punktów udało mu się zdobyć na próbnym sprawdzianie.

Szóstoklasisto, poćwicz przed próbnym sprawdzianem szóstoklasisty! Sprawdź naszą bazę arkuszy i przykładowych odpowiedzi.