Próbny sprawdzian szóstoklasisty z OPERONEM - angielski. Jakie będą ZADANIA? [ARKUSZE I ODPOWIEDZI]

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z OPERONEM odbędzie się w tym roku we wtorek 12 stycznia. Uczniowie najwyższych klas szkół podstawowych będą mieli możliwość przetestowania swojej wiedzy przed pierwszym ważnym egzaminem w życiu. Sprawdzamy, jakie zadania pojawiły się w ubiegłym roku na próbnym sprawdzianie szóstoklasisty z Operonem w części z języka angielskiego!
Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2016 OPERON - co to za akcja?

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operoenem to jedna z ostatnich prób przed kwietniowym egzaminem. Akcja po raz pierwszy odbyła się w 2009 roku. Od tego czasu bierze w niej udział coraz większa ilość uczniów polskich szkół podstawowych. Sprawdzian co roku odbywa się na początku stycznia. W trakcie akcji uczniowie mogą sprawdzić swoją wiedzę z języka polskiego, matematyki oraz z wybranego języka obcego. Szóstoklasisto, nie zapomnij o przygotowaniach!

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z OPERONEM - harmonogram

Próbny egzamin szóstoklasisty z Operonem odbędzie się w tym roku 12 stycznia. Najpierw uczniowie przystąpią do testów z matematyki i z języka polskiego. Po przerwie, około godziny 11.45 rozpocznie się część z języków obcych. Wielu tegorocznych zdających przystąpi do próbnego sprawdzianu z angielskiego.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty OPERON - ZADANIA z języka angielskiego

Sprawdź przykładowe zadania z próbnego sprawdzianu szóstoklasisty z Operonem, który odbył się w styczniu w 2015 roku:

Fot. Operon

Fot. Operon

Fot. Operon

Fot. Operon

Próbny sprawdzian szóstoklasisty OPERON - WYNIKI, ARKUSZE, ODPOWIEDZI

Już następnego dnia po egzaminie uczniowie będą mogli sprawdzić, czy prawidłowo rozwiązali zadania testowe. 13 stycznia o godzinie 11 na portalu Edulandia.pl opublikujemy odpowiedzi do zadań oraz oficjalne arkusze. Szóstoklasisto, nie zapomnij sprawdzić jak ci poszło!