Wczytywanie...

Najnowsze artykuły

 • Zanurzeni w drugim języku

  Zanurzeni w drugim języku

  Małe dzieci w sposób naturalny uczą się równolegle dwóch języków. Dzięki temu w przyszłości lepiej się rozwijają. Trzeba tylko dać im na to szansę.

  Agnieszka Wrzesień
 • Czy wyręczasz dziecko we wszystkim? 10 praktycznych umiejętności, które powinien posiadać 10-latek
 • Edukacja demokratyczna. Szkoła bez ocen, przymusu i rygoru - to możliwe!

  Edukacja demokratyczna. Szkoła bez ocen, przymusu i rygoru - to możliwe!

  W szkole demokratycznej nie ma ocen, nie stosuje się kar i nagród. Motywacja do zdobywania wiedzy ma wypływać z wnętrza w sposób naturalny. Nikt również nie narzuca tego ?co się może dziecku przydać w przyszłości?, bo rodzice i nauczyciele zakładają, że tak naprawdę nikt tego nie wie. Więc wiedza przedstawiana w szkole jest bardzo szeroka.

  Agata Uhle
 • Sprawdzian szóstoklasisty 2016, WYNIKI, ARKUSZE CKE [ZADANIA I ROZWIĄZANIA]

  Sprawdzian szóstoklasisty 2016, WYNIKI, ARKUSZE CKE [ZADANIA I ROZWIĄZANIA]

  Sprawdzian szóstoklasisty odbył się 5 kwietnia 2016 roku i był oficjalnie ostatnim tego typu testem, przeprowadzonym przez CKE. Szóstoklasiści zmierzyli się z zagadnieniami z polskiego, matematyki oraz języka obcego. CKE opublikowała już pierwsze komentarze odnośnie tegorocznych wyników. Jak poszło uczniom, co było łatwe, a co sprawiło uczniom trudności? Zobacz zadania i odpowiedzi do sprawdzianu szóstoklasisty 2016.

  Z.R.
 • Sprawdzian szóstoklasisty 2016, ARKUSZE CKE i ODPOWIEDZI! [ZADANIA, ROZWIĄZANIA]

  Sprawdzian szóstoklasisty 2016 już się zakończył. Był to ostatni tego typu sprawdzian przeprowadzany przez CKE. Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych rozwiązywali zadania z języka polskiego, matematyki, a także języka obcego nowożytnego. Jak napisali sprawdzian szóstoklasisty 2016? Zobacz arkusze CKE, zadania i przykładowe odpowiedzi do testu szóstoklasisty!

  bdz
 • Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - część 2 - J. ANGIELSKI. Przykładowe ODPOWIEDZI!
 • Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - część 2 - J. ANGIELSKI. Oficjalne ARKUSZE i TRANSKRYPCJE CKE!