Zgłoś się do Wielkiego Testu Zabawek Fisher-Price

08.09.2017 17:34
Wielki Test Zabawek

Wielki Test Zabawek (graf. red.)

Zostań testerem marki Fisher-Price. Mamy do rozdania aż 2 tysiące zabawek! Podaruj sobie i swojemu dziecku mnóstwo uśmiechu i wspólnie spędzonych chwil.

Lubisz bawić się ze swoim maluchem? Zwracasz uwagę na jakość produktów dla dzieci? Chętnie dzielisz się swoją opinią z innymi? Jeśli na te pytania twoje odpowiedzi brzmią: tak, to oznacza, że jesteś idealnym kandydatem do naszego testu!

Z myślą o naszych użytkownikach, którzy spędzają twórczo czas ze swoimi dziećmi, organizujemy największy w Polsce Test Zabawek. Bardzo nam zależy na waszych opiniach. Na podstawie uzupełnionych przez was ankiet testu konsumenckiego wybierzemy Najlepszą Zabawkę! Fundatorem nagród i partnerem akcji jest firma Fisher-Price®, która przekazała aż 2 tysiące sztuk swoich produktów.

Co zrobić żeby wziąć udział w teście?

W górnym menu na stronie http://www.edziecko.pl/wielkitestzabawek wybierz przedział wiekowy, w jakim jest Twoje dziecko (0-6 miesięcy, 6-18 miesięcy i powyżej 24 miesięcy). Następnie kliknij link "Zgłoś się do testu" i wypełnij krótką ankietę. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 2 tysiące rodzin i do każdej z nich wyślemy zabawkę z odpowiedniej kategorii wiekowej i link do drugiej ankiety. Opis poszczególnych zabawek znajdziesz w zakładkach z kategoriami wiekowymi.

Szanse na otrzymanie darmowej zabawki są bardzo duże! Ale to nie wszystko! Każda osoba, która uzupełni obydwie ankiety i odpowie na pytania, weźmie udział w konkursie. Spośród wszystkich testerów wyłonimy 10 osób, które dostaną nagrody dodatkowe: bony do sklepów Smyk o wartości 200 złotych i klocki Mega Bloks.

Ważne daty:

1.      Na wasze zgłoszenia do testu czekamy do dnia 10 października 2017 roku do godziny 23:59.

2.      Do 16 października 2017 roku dostarczymy wybranym użytkownikom po jednej spośród dwóch tysięcy zabawek.

3.      Między 16 października 2017 roku a 6 listopada 2017 roku będziecie mieli czas na wspólną zabawę i testowanie.

4.      Na uzupełnione przez was ankiety czekamy do 6 listopada 2017 roku.

5.      Wyniki testu konsumenckiego i konkursu dodatkowego poznacie do 4 grudnia 2017 roku.

Zgłoś się do naszej akcji i weź udział w największym w Polsce Wielkim Teście Zabawek! Więcej na temat testu i konkursu dodatkowego przeczytasz w regulaminie.