• Przenośny fotelik-bujaczek

  Moja córeczka uwielbia ten bujaczek, jest bardzo przydatny, dodatkowo poręczny i łatwy w przenoszeniu. Mała jest zachwycona zabawą w nim, co ułatwia mi to dużo codziennych czynności. Polecam z całego serca

 • Edukacyjny globus odkrywcy

  Wrażenia z testowania globusa są rewelacyjne. Synek jak tylko ujrzał zabawkę był szczęśliwy, od razu zaczął się bawić. Bardzo polubił melodie z różnych stron świata. Edukacyjny globus odkrywcy polecam dla każdego malucha gdyż to nie tylko zabawa ale też odkrywanie ciekawych rzeczy.

 • Tablet malucha

  Dziękujemy za tablet malucha. Nasza trzyletnia córka jest nim zachwycona. Nauczyła się liter, chętnie powtarza usłyszane słowa, naśladuje odgłosy i śpiewa piosenki z trzech poziomów nauki. Polecamy, to nauka poprzez zabawę!!

 • Gwiezdny projektor 2w1

  Synek jest wsłuchany i zaciekawiony odgłosami projektora. Przy codziennym zasypianiu jest spokojny i bacznie obserwuje gwiazdki. Skrzydełka maskotki to ulubiony gryzak jak do tej pory.

 • Bebo - tańcz i śpiewaj

  Bawiliśmy się fantastycznie całą rodziną. Tymuś był zachwycony, starszy syn Antoś również. Tańczyli razem z Bebo i nagrywali pierwsze słowa jak i śmiech, a Bebo powtarzał śpiewając i tańcząc. Mnóstwo śmiechu i zabawy.

 • Sterowana gąsieniczka

  Córka bardzo zadowolona, pełna radości uśmiechu...rzadko widzi się aż tak szczęśliwe dziecko. A jak dziecko wesołe i uśmiechnięte to mama razem z nim.

 • Żabka-mierz ze mną

  Mój synek jest zachwycony żabką mierz ze mną. Jak tylko rano otwiera oczy to pierwsze jego słowa to "kum kum" i biegnie odrazu do żabki i mierzy sobie stopy czy urosły mu przez noc. Zabawka jest rewelacyjna uczy liczyć do 50 i porównywać długie z krótkim.

 • Edukacyjny stolik malucha

  Testowałam to razem z moim 6 miesięcznym synem i 3 letnia córka. Pierwszy raz moje dzieci tak pięknie się bawiły razem. Zabawka jest bardzo dobrze wykonana i przyciąga uwagę dziecka w każdym wieku. Różne etapy sprawiają że dziecko się uczy i bawi