Co druga osoba zdradza. Dlaczego? "Kobieta osiądzie w małżeństwie i przestaje o siebie dbać"

Dzień Dobry TVN/x-news
10.05.2016 14:02
Brytyjscy naukowcy dowiedli, że co drugi człowiek zdradza. W 'Dzień Dobry TVN' socjolog Emilia Paprzycka oraz psycholog Piotr Mosak opowiedzieli, dlaczego dochodzi do zdrad. Czym różni się zdrada od romansu? Specjaliści wyjaśnili również co zrobić, by uniknąć zdrady w związku.
Więcej o:
Komentarze (19)
Zaloguj się
 • dobrylos

  Oceniono 23 razy 19

  Kochałem moja zone od 20 lat i szanowałem ją. Pochodziła z wielodzietnej ,biednej rodziny. Zbudowałem jej dom i zapewniłem stabilizacje i prace w naszym biznesie.Nie ograniczałem jej,prowadziła nasze finanse ,wiec miała moje zaufanie .Wszystko było ok. do czasu jak poznała zgorzkniałe rozwódki które pokazały jej jak młodzi faceci na dancingach szukaja okazji do pieprzenia sie i to nazywały używaniem zycia.Rozpiła sie ,zdradzała. Jesteśmy juz po rozwodzie.Zona zrujnowała sobie zycie i stabilizacje ,postarzała sie .....no, skoro sie mysli vaginą a nie głowa to tak sie kończy.

 • malepifko

  Oceniono 14 razy 10

  Obecnie, zdrada stała się wręcz modna, więc nawet ci, którzy nie mają takich ciągotek, zaczynają się zastanawiać nad skokiem w bok. Takie czasy. Ludzie rozmawiają o tym otwarcie, a często nawet się chwalą, bo uważają, że jak mają wzięcie na boku, to są atrakcyjni. Szczególnie kobiety, bardzo podatne na wpływ środowiska w którym przebywają. Luba mojego znajomego była dobrą żoną i matką dopóki nie zmieniła pracy, gdzie przeważały panny i rozwódki.

  No co ty, masz zamiar całe żucie z jednym? Będziesz żałować, korzystaj z życia, przecież nikt się nie dowie...

 • lenny102

  Oceniono 7 razy 7

  Ja tam zdradzałem jeszcze za kilkunastu rodaków ale teraz mam żonkę ktora mnie zastraszyla i juz se tylko czasem popatrzę.A i tak ze strachem.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 4 razy 2

  Człowiek to zwierze poligamiczne...

 • keramwistagano

  Oceniono 3 razy 1

  " Specjaliści wyjaśnili również co zrobić, by uniknąć zdrady w związku." WYKASTROWAC

 • kociogon

  Oceniono 9 razy 1

  Małżeństwo na całe życie jest dobre dla gęsi, nie dla ludzi. Te pierwsze mają monogamię w genach, ludzie mniej by się męczyli gdyby przeszli na seryjną monogamię.

 • lilo150

  Oceniono 23 razy 1

  a co w tym dziwnego? człowiek to zwierzę stadne czego dowodzą pedofile w sutannach pouczający innych o potrzebie wierności.

 • parazyd

  0

  "Brytyjscy naukowcy dowiedli, że co drugi człowiek zdradza."
  Oczywiście, udowodnili to matematycznie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX