Chłopiec czy dziewczynka - jak wpłynąć na płeć dziecka [7 sposobów]

02.06.2014 11:08
Jedni marzą o dziewczynce, inni o chłopcu, a większość przyszłych rodziców mówi po prostu: 'płeć nie ma znaczenia, ważne, żeby było zdrowe'. Jeśli jednak macie preferencje co do płci swojego potomka, prezentujemy sposoby, jak na nią wpłynąć.
Komentarze (8)
Zaloguj się
 • brian1234

  Oceniono 65 razy 11

  Przecież obecnie płeć nie jest problemem. Mamy gender. Kobieta może sobie przyczepić penisa, a facet może założyć sukienkę i może być penetrowany analnie przez kobietę.
  Kobieta może zapuścic wąsy i brodę, żeby pokazać swoje wyzwolenie. Dzięki Gazecie Wyborczej, Magdalenie Środzie i Wandzie Nowickiej nie ma już żadnych granic. Biologia to relikt przeszłości. Pozostało tylko przekonanie mniejszości heteroseksualnej do jedynie słusznej prawdy.

 • annomiar

  Oceniono 26 razy 10

  Mam trójkę dzieci o płciach zaplanowanych wg. pierwszego sposobu. Jest tylko jeden problem... trzeba postępować ODWROTNIE!!! Seks na 3-5 dni PRZED owulacją a następnie wstrzemięźliwość do ok. 2 dni po owulacji daje dziewczynkę (plemniki z Y ("na chłopca") padają po max. 2 dniach i zostają tylko z X ("na dziewczynkę")), natomiast wstrzemięźliwość przed owulacją ok. tygodnia i seks w dniu owulacji daje chłopca (po tygodniu bez seksu nie będzie w ogóle plemników w drogach rodnych kobiety, seks w dniu owulacji oznacza, że komórka jajowa zostanie zapłodniona przez najszybsze plemniki, a najszybsze są te "na chłopca"). Oczywiście wstrzemięźliwość można zastąpić seksem z prezerwatywą :)

 • femma12

  Oceniono 38 razy 6

  Przecież można zawsze zmienić płeć, o czym od dawna pisze Gazeta Wyborcza.

 • kicha12345

  Oceniono 7 razy 5

  Jak to jak. Jak chlopak to tzreba jesc sledzie i zanurzyc jadra przed stosunkiem w lodzie. Jak dziwczynka, rozgrzac krocze kobiety i polozyc cytryny na polnoc... Serio, w dokumentalnym programie o tym mowili:)

 • ideefiks

  Oceniono 29 razy 5

  jak wpłynąć na płeć dziecka to przecież mówi dżęder. :)

 • cmocz_wuja_w_pedzel

  Oceniono 16 razy -2

  Nie rozumiem minusowania komentarzy, w których zestawia się nowoczesne nauki doktory Środy, feministek, środowisk LGBTQIA (dostawić literkię, jeśli niechcący którąś nowo przybyłą pominąłem) oraz nowej wersji WUML-a, tj. gender studies, z capiącym naftaliną i katofaszyzmem moherowym podejściem do tematu płci... No albo przyjmujecie w całości prawdy objawione postępu i jaśnie oświecenia albo... no właśnie, albo co - jak można negować nauki najświatlejszych umysłów??!!

 • v_kolumna_v

  Oceniono 44 razy -2

  Dzisiaj w dobie upowszechniania genderowych ideologii to już chyba nie ma z tym żadnego problemu. Samo sobie wybierze płeć taką jaką chce. Oczywiście z małą pomocą Nowickich, Śród Senyszyn, Szczuk i Hartmanów czy innych jeszcze osobników o małym stopniu zrównoważenia psychicznego, ale za to z pewnymi deficytami w logicznym myśleniu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX