Ugryzienie "wampira" - ślad na szyi oznaką prestiżu

Podziel się

Obsesja na punkcie sagi "Zmierzch" trwa. Nastolatki zafascynowane postaciami wampirów uważają za punkt honoru posiadanie na szyi śladu po ugryzieniu. Im większy i bardziej podbiegły krwią wampirzy ślad,  tym lepiej. Sporo odbiega to od znanych wcześniej  "malinek", które również stanowiły powód do dumy nastolatków - kilka dekad wcześniej.

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (17)
Najbardziej głupie i ekstremalne zabawy nastolatków
Zaloguj się
 • grosz-ek

  Oceniono 114 razy 90

  "Rainbow party" - równie prawdziwe jak "słoneczko"? Skąd Wy bierzecie ludzi z tak chorą wyobraźnią ?

 • doktorek38

  Oceniono 87 razy 67

  "Najbardziej ekstremalne nastolatki robią sobie krzywdę wlewając wysokoprocentowy trunek bezpośrednio do gałki ocznej. Efekt? Szybki haj wywołany przedostaniem się alkoholu przez naczynia krwionośne do krwiobiegu. Trudno wyobrazić sobie większą głupotę niż taki eksperyment." W skrócie stek bzdur
  Po pierwsze szanowny autorze wlewanie alkoholu do gałki ocznej poza zmętnieniem rogówki, cholernym bólem i możliwym trwałym uszkodzeniem wzroku nie będzie skutkowało niczym innym. Wystarczy znać odrobinę fizjologii.
  ""Szybki haj wywołany przedostaniem się alkoholu przez naczynia krwionośne do krwiobiegu"" - hmm zawsze myślałem ze naczynia krwionośne są częścią składową tzw krwioobiegu ale ktoś tu wymyślił nową anatomię.
  Na poważnie to worku spojówkowym mieści się jeden ml płynu reszta wyleci na twarz. Jak tym się upić???

 • bratjolki

  Oceniono 48 razy 42

  Nastolatkowie nie sa i nigdy nie byli swieci. I bardzo dobrze! Ale Rainbow party to kolejna "legenda miejska". Ta nosi niewatpliwe znamiona wyobrazni podtatusialego ramola ktory to wymyslil sobie scenariuszyk w ktorym by chetnie wzial udzial gdyby istnial a on sam nie byl tak beznadziejnie denny i odrazajacy. Zreszta nie wiem czy sama pani Rokicka nie maczala w tym paluszkow (zamiast maczac je gdzie indziej. To prawda ze tyle po sklepach jest kolorowych szminek pani Joasiu. Pomysly same sie cisna do glowy. Fuj tym bardziej.

 • play100cen

  Oceniono 33 razy 33

  Gazeting-wyborczing i slajding, to jest dopiero hardkorowa perwersja.

 • jfk63

  Oceniono 32 razy 26

  .... Pani Joanno - jeżeli nastolatkowie robią takie głupie rzeczy (choć do końca w to nie wierzę), to robi to jakiś margines, promil. Z pewnością nie dotyczy to całej grupy. Inną sprawą jest, skąd nasze dzieci czerpią takie wzorce? Zaczyna się od czytania artykułów zblazowanych panienek na Fochu, którym się wydaje, że są śmieszne, oryginalne i wyzwolone, poprzez artykuły w Gazecie promujące po cichu zachowania dalekie od ogólnie przyjętych norm, gloryfikujące egoizm, snobizm, hedonizm i nieograniczoną konsumpcję a kończąc na braku wychowania przez rodziców takich samych rodziców.

  Kiedyś, gdy byłem w liceum, Gazeta są znaczyła: była przykładem rzetelności, wiarygodności, kształtowała opinię. Teraz, niestety, Gazeta oddała się mamonie i ważniejsza dla jej redaktorów jest sprzedaż, niż misja, która przyświecała przy jej powstawaniu.
  Zróbcie Delfinę naczelnym.

 • maly_obibok

  Oceniono 11 razy 11

  ciekawe kto jest głupszy- ludzie którzy takie rzeczy robią ( o ile jest w tym choćby cień prawdy), czy pani redaktor, która o tym pisze ( a być może po prostu to zmyśla)

 • tinley

  Oceniono 33 razy 9

  dodałbym wybranie pisowca prezydentem - prawdziwy hart kore jak mawiała przyszła szefowa msz

 • jfk63

  Oceniono 7 razy 5

  Pani Joanno - jeżeli nastolatkowie robią takie głupie rzeczy (choć do końca w to nie wierzę), to robi to jakiś margines, promil. Z pewnością nie dotyczy to całej grupy. Inną sprawą jest, skąd nasze dzieci czerpią takie wzorce? Zaczyna się od czytania artykułów zblazowanych panienek na Fochu, którym się wydaje, że są śmieszne, oryginalne i wyzwolone, poprzez artykuły w Gazecie promujące po cichu zachowania dalekie od ogólnie przyjętych norm, gloryfikujące egoizm, snobizm, hedonizm i nieograniczoną konsumpcję a kończąc na braku wychowania przez rodziców takich samych rodziców.

  Kiedyś, gdy byłem w liceum, Gazeta są znaczyła: była przykładem rzetelności, wiarygodności, kształtowała opinię. Teraz, niestety, Gazeta oddała się mamonie i ważniejsza dla jej redaktorów jest sprzedaż, niż misja, która przyświecała przy jej powstawaniu.
  Zróbcie Delfinę naczelnym.

 • mandryl1

  Oceniono 10 razy 4

  Duszenie to zabawa głupich amerykańskich dzieci. W Polsce swego czasu znana była bezpieczna na miękkim podłożu hiperwentylacja, kolejny stopień to hiperwentylacja z hipnozą. Najbardziej hardkorowa jest hiperwentylacja z hipnozą "jestem ninja" - bardzo niebezpieczna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX