Najbardziej głupie i ekstremalne zabawy nastolatków

Joanna Rokicka
07.04.2014 13:33
A A A Drukuj

shutterstock

Obsesja na punkcie sagi "Zmierzch" trwa. Nastolatki zafascynowane postaciami wampirów uważają za punkt honoru posiadanie na szyi śladu po ugryzieniu. Im większy i bardziej podbiegły krwią wampirzy ślad,  tym lepiej. Sporo odbiega to od znanych wcześniej  "malinek", które również stanowiły powód do dumy nastolatków - kilka dekad wcześniej.

Zobacz także
 • 2
 • 6
Komentarze (7)
Zaloguj się
 • grosz-ek

  Oceniono 26 razy 16

  "Rainbow party" - równie prawdziwe jak "słoneczko"? Skąd Wy bierzecie ludzi z tak chorą wyobraźnią ?

 • bratjolki

  Oceniono 4 razy 2

  Nastolatkowie nie sa i nigdy nie byli swieci. I bardzo dobrze! Ale Rainbow party to kolejna "legenda miejska". Ta nosi niewatpliwe znamiona wyobrazni podtatusialego ramola ktory to wymyslil sobie scenariuszyk w ktorym by chetnie wzial udzial gdyby istnial a on sam nie byl tak beznadziejnie denny i odrazajacy. Zreszta nie wiem czy sama pani Rokicka nie maczala w tym paluszkow (zamiast maczac je gdzie indziej. To prawda ze tyle po sklepach jest kolorowych szminek pani Joasiu. Pomysly same sie cisna do glowy. Fuj tym bardziej.

 • doktorek38

  Oceniono 1 raz 1

  "Najbardziej ekstremalne nastolatki robią sobie krzywdę wlewając wysokoprocentowy trunek bezpośrednio do gałki ocznej. Efekt? Szybki haj wywołany przedostaniem się alkoholu przez naczynia krwionośne do krwiobiegu. Trudno wyobrazić sobie większą głupotę niż taki eksperyment." W skrócie stek bzdur
  Po pierwsze szanowny autorze wlewanie alkoholu do gałki ocznej poza zmętnieniem rogówki, cholernym bólem i możliwym trwałym uszkodzeniem wzroku nie będzie skutkowało niczym innym. Wystarczy znać odrobinę fizjologii.
  ""Szybki haj wywołany przedostaniem się alkoholu przez naczynia krwionośne do krwiobiegu"" - hmm zawsze myślałem ze naczynia krwionośne są częścią składową tzw krwioobiegu ale ktoś tu wymyślił nową anatomię.
  Na poważnie to worku spojówkowym mieści się jeden ml płynu reszta wyleci na twarz. Jak tym się upić???

 • mandryl1

  Oceniono 3 razy 1

  Duszenie to zabawa głupich amerykańskich dzieci. W Polsce swego czasu znana była bezpieczna na miękkim podłożu hiperwentylacja, kolejny stopień to hiperwentylacja z hipnozą. Najbardziej hardkorowa jest hiperwentylacja z hipnozą "jestem ninja" - bardzo niebezpieczna.

 • Arek Lin

  Oceniono 18 razy 0

  jak dzieciak kwestionuje twój autorytet - może na niego nie zasługujesz?
  jak dzieci się duszą to niech zdychają - skoro są tak tępe, że nie mają szacunku do życia, to na cholerę nam one? jak nie siebie to zabiją kogoś innego, np samochodem na ulicy

 • arcturvox

  Oceniono 18 razy -8

  kolejne owoce zachodniej "wolności". Brońcie się wszystkiemi siłami przed kapitalizmem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX