"Mam 41 lat i pociągają mnie młodzi mężczyźni". Seksuolog: Tacy częściej inicjują seks

Dobry seks
29.11.2016 14:34
- Mam wrażenie, że w obecnych czasach 40-latka to już rupieć, w dodatku nie chodzę tam, gdzie młodzi, atrakcyjnie mężczyźni - pisze forumowiczka. Skąd upodobanie do młodszych mężczyzn? - Powodów może być wiele m.in. tacy mężczyźni częściej inicjują seks, są bardziej czuli - wymienia seksuolożka, Iza Jąderek. Czy związki czterdziestolatki dwudziestolatka mogą być udane?

'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.
Komentarze (57)
Zaloguj się
 • zosima

  Oceniono 112 razy 106

  "Chcesz obejrzeć video? Wyłącz adblocka".

  Nie nie chcę obejrzeć wideo z Jąderkiem, natomiast za Chiny Ludowe nie wyłączę Adblocka (ani Flash Controla i Eliminatora Slajdów). A każdą stronę , która mnie do tego zmusza traktue z buta. Ostatnio po kilku latach znajomości pożegnałem się z Allmusic.com - chcieli, żebym wyłączył Adblocka, zamiast tego korzystam z recenzji na wiki i dyskografii na discogs.com - a Allmusic może mnie cmoknąć w pytonga.
  Idźcie tą drogą, a Soros będzie musiał mocniej potrząsać sakwą.

 • takaprawda2015

  Oceniono 81 razy 69

  Czyli jak 40 latka chcesz się bzykać z 20 latkiem to jest dlatego że 20 latkowie są bardziej czuli i chcą się częściej bzykać. Jak 40 latek chcesz się bzykać z 20 latką z tych samych powodów to uważany jest za zboka.

 • jan.go

  Oceniono 44 razy 40

  Nie wiem w czym problem Jak znam mężczyzn to ci 20 latkowie ustawią się w kolejce

 • farah

  Oceniono 40 razy 34

  Mam złą wiadomość dla pani babci. Młode mięcha siedzą przed kompem i przegrzewają jajka. Nie mają chuci i wolą rąbać na strzelance GTA. To jest też bardzo duży problem ich koleżanek, spędzających większość czasu na smartfonach. One są coraz bardziej niebzykane.
  Taki mamy klimat. Sorry.

 • starykawaler35

  Oceniono 32 razy 20

  w starym piecu diabel pali...a na starej piczy dobrze mlody penis sie cwiczy

 • siwywaldi

  Oceniono 21 razy 19

  Jak przyjdzie ochota, to i pies kota wyłomota :-)

  Przecież już Aleksander Dumas w Damie Kameliowej opisuje, jak kolega Armanda podczas wspólnej wizyty u panny Gautier, zupełnie niespodziewanie wydupczył usługująca Małgorzacie starą rajfurę Prudencję.

  Ja też znam taki przypadek. :-)
  Było to dawno i zdarzyło się, że pewien mający 19 lat młodzian, będąc w delegacji, wygrzmocił jak trzeba pewną poznaną przypadkiem 50-cio latkę. Co ciekawe, wspomina to do dziś. :-)

 • srull

  Oceniono 20 razy 18

  Właśnie najlepsze są takie mamuśki po czterdziestce - wszędzie, o każdej porze, bardzo chętnie... Tylko, że były to moim przypadku czasy gadu-gadu i piętnaście lat temu:-)

 • siwywaldi

  Oceniono 21 razy 17

  Ej wy komputerowe, wybrzydzające jebaki...
  Idę o zakład, że jak by któregoś z was taka zadbana czterdziestka umiejętnie "poszczuła", to w pięć minut stracił by wzrok, słuch i rozum :-)))

  A po godzinie również i siły, jak SŁUSZNIE zauważył ~sztucznypolak :-))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX