Odwiedzamy love-store: 400 zł za gadżet erotyczny. "Zależy co, kto woli. Wydać na dobry obiad, czy na seks-zabawkę, która posłuży kilkakrotnie"

Dobry seks
11.01.2016 18:19
- Na końcu każdego gadżetu, który oferuję jest człowiek i to nasz ręka go prowadzi - mówi Joanna Keszka, właścicielka love-store Barbarella.pl i pokazuje repertuar w sklepie. Co powinna mieć każda para w sypialni wg Joanny? 'Kajdanki i dobry lubrykant'. Sprawdziliśmy reakcje warszawiaków na te rady i ceny seks-gadżetów.

'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.
Więcej o:
Komentarze (17)
Zaloguj się
 • xyphaxer

  Oceniono 39 razy 33

  Nie wiedziałem, że jak się chce kupić jakiś gadżet to trzeba powiedzieć gdzie się pracuje?

 • fakit.pl

  Oceniono 13 razy 11

  Łał! Sexshop zmienił się w love store
  HAHAHA to chyba jakieś córy dancingu wymyśliły :D
  Do tego w dziale edziecko...

 • popijajac_piwo

  Oceniono 3 razy 3

  eDziecko, masz może szkończone 18 lat? Bo idziemy do seks szopa...

 • kamuimac

  Oceniono 21 razy -7

  nie no odkrycie po prostu - seksowne i piekne kobiety nie potrzebują pomocy w formie wibratora podczas gdy te samotne i przecietnie wygladajace potrzebują - normalnie szokujące -_-

 • wiktormarzena

  Oceniono 57 razy -35

  ...tak koncza intelektualistki, ktore uwierzyly gazecianym "ałtorytetom". Potem juz tylko takie sklepy...i tylko co jakis czas trzeba ziwekszac rozmiar kupowanego asortymentu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX