"Poszłam z facetem do łóżka, w trakcie zdjął prezerwatywę". Nowe groźne zjawisko "stealthing"

Dobry seks
27.06.2017 17:25
- Mam 23 lata, a za sobą koszmarną noc. Poszłam z facetem do łóżka i jestem prawie pewna, że w trakcie zdjął prezerwatywę. Co mi grozi? - pisze zrozpaczona Marta. - To gwałt. Trzeba koniecznie zrobić badania - ostrzega seksuolożka, Iza Jąderek. Niestety coraz więcej kobiet pada ofiarą tzw. stealthingu.

'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • jake210

  Oceniono 4 razy 2

  Jesli gwaltem jest proba zaplodnienia bez porozumienia stron, to sadze ze przynajmniej 30% mezczyzn bylo i jest gwalconych przez kobiety...To kobiety, zwlaszcza po 30tce lapia faceta na dziecko, wiec same krecicie na siebie bata uzywajac takiej pokretnej logiki....

 • Kazimierz Wessel

  Oceniono 2 razy 0

  Jak się idzie do wyra z kim popadie to potem takie skutki są. Jak to mawiała moja koleżanka ze ona nie chodzi z obcymi facetami do łóżka każdego ze swych partnerów zna przynajmniej dwie godziny.

 • 6cobalt

  Oceniono 2 razy 0

  Poszedlem z facetka do lozka, mowila, ze jest na tabletce, a zaszla w ciaze. Ojcem nie jestem ja.

 • avikus

  Oceniono 3 razy -3

  Bez przesady. Jaki gwałt? Gwałtem jest współżycie seksualne bez zgody lub pod przymusem. Jeżeli potajemne ściągnięcie gumki (skądinąd podłe) jest gwałtem, to równie dobrze pod ten sam paragraf mogą podpaść kombinacje kobiet na tym samym polu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX