Quizy

Józef Krzyk sprawdza waszą wiedzę o Górnym Śląsku

Kto był pierwszym polskim prezydentem Katowic? Która świątynia na Górnym Śląsku jest najwyższa? Do której kopalni należał szyb przy Silesia City Center? Józef Krzyk po raz szósty sprawdza waszą wiedzę o Górnym Śląsku.

Jakim jesteś rodzicem? [QUIZ]

Chcielibyśmy być chodzącymi ideałami, ale otoczenie może mieć na ten temat odmienne zdanie. Sprawdź, jakim typem rodzica jesteś? Obserwatorem, kwoką a może kumplem?

Czy macierzyństwo Cię zmieniło?

Plac zabaw zamiast klubu, kreskówki zamiast uwielbianego dawniej Quentina Tarantino i powyciągane gatki męża zamiast czegoś wyględniejszego. Czy urodzenie dziecka zmieniło Cię o 180 czy tylko o 90 stopni?<br>AP

Czy umiesz wychować dziecko z wysokim IQ emocjonalnym?

Rozwijanie uczuć dziecka jest równie ważne jak dbanie o rozwój jego umysłu. Ludzie z wysokim IQ emocjonalnym lepiej radzą sobie z problemami i są bardziej zadowoleni z życia. Sprawdź, czy umiesz wspierać emocjonalnie swojego potomka.

Czego od siebie oczekujecie?

Proponujemy wam wakacyjną zabawę, która może stać się punktem wyjścia do rozmów na temat, budzący w wielu związkach kontrowersje. Kto komu ma wyjść naprzeciw...

Którym tatą-celebrytą jesteś?

Ich życie śledzimy w prasie i telewizji. Tata i gwiazda jednocześnie? Znani panowie różnie radzą sobie z obowiązkami ojcowskimi. Sprawdź, styl którego z nich jest ci najbliższy!

Jak wychowujesz dziecko? Sprawdź, jaki jest twój styl!

Ilu rodziców, tyle różnych podejść do wychowywania dzieci. Okazuje się, że to, który styl wychowawczy wybierzesz, może mieć wpływ na zachowanie i charakter dziecka. Sprawdź, jak wychowujesz i co to oznacza dla potomka?

Luzak czy sztywniak? Jakim rodzicem jesteś?

Dzieci przychodzą na świat i nagle stajemy się rodziną. Potomek wywrócił twoje życie do góry nogami, a znajomi otwierają oczy ze zdumienia, nie mogąc cię poznać? A może zachowałeś młodzieńczy luz i wciąż prowadzisz szalone życie? Sprawdź!

Ekstrawertyk czy introwertyk? Sprawdź, jakie jest twoje dziecko!

Znając usposobienie malucha, łatwiej go zrozumieć, dobrać aktywności, które będą sprawiały mu frajdę i pozwolą rozwinąć skrzydła. Czy wyrośnie z niego przyszła dusza towarzystwa? A może lepiej odnajdzie się w swoim prywatnym świecie? Sprawdź!

Czy tworzycie partnerski związek? Sprawdź!

Przejrzyjcie poniższą listę obowiązków i zdiagnozujcie swoją bieżącą sytuację. Jeśli jedna ze stron ma poczucie, że podział obowiązków jest nierówny - zmieńcie to!

Która gwiazda-mama jest twoim kumplem?

Lubimy je oglądać, słuchać tego, co mówią w wywiadach i często w myślach zaprzyjaźniamy się z nimi. Sprawdź, która mama celebrytka jest twoim najlepszym kumplem.

Którą serialową mamą jesteś?

Podobno życie jest nowelą albo raczej serialem. W takim razie sprawdź, do której z serialowych mam jesteś najbardziej podobna, może w ten sposób dowiesz się czegoś o sobie.

Grypa czy przeziębienie? Quiz

Obie są chorobami wirusowymi, zakaźnymi i mają niestety łudząco podobne do siebie objawy. Na szczęście są sposoby na to, żeby odróżnić, czy dziecko ma grypę czy przeziębienie. Sprawdź, czy je znasz!

Jaki masz styl wydawania pieniędzy?

Wielu z nas, rodziców, marzy o tym, żeby mieć miliony, którą pozwolą na zakupowe szaleństwa, a przy okazji zabezpieczą nam i naszym dzieciom przyszłość. Niestety w większości jesteśmy zmuszeni ograniczać zakupowe apetyty. Jak ci wychodzi ta sztuka?

Czy wiesz, jak nie dać naciągnąć się dziecku?

Kiedy rodzi się dziecko rodzice chcą mu dać wszystko, czego tylko zapragnie. Jednak po pierwszej awanturze urządzonej przez malucha w sklepie, szybko weryfikują tę zasadę. Sprawdź, czy wiesz jak sobie poradzić z małym naciągaczem?

Czy wiesz, jak zdrowo odżywiać się w ciąży?

Gdy na teście ciążowym pojawiają się dwa paski twoje życie ulega rewolucyjnej zmianie. Jedna ze zmian będzie dotyczyć diety. Czy wiesz, co jeść, żeby zapewnić zdrowie sobie i rosnącemu w twoim brzuchu maleństwu?

Czy wiesz, jak mieć dobre relacje z teściową?

Dwoje ludzi zakochuje się w sobie i postanawiają być razem. Wszystko jest jak w bajce, dopóki do akcji nie wkroczą teściowe i wszystko zaczyna się psuć. Oczywiście nie musi tak być, ale niestety czasem tak się zdarza. Jak ułożyć sobie z nimi relacje?

Zobacz oferty