Gwiazdy

Gwiazdy - najnowsze artykuły

 • Gwiazdy z ADHD i dysleksją - jako dzieci miały ciężkie życie, dziś są sławne

  Gwiazdy z ADHD i dysleksją - jako dzieci miały ciężkie życie, dziś są sławne

  Gdy twoje dziecko otrzymuje diagnozę ADHD albo dysleksji, jako rodzic masz poczucie porażki i widzisz wyłącznie problemy, które napotka w życiu. Tymczasem nie ma się czym martwić - takie zaburzenia nie przekreślają świetlanej przyszłości twojego malucha. Dzieci z problemami poznawczymi mogą wyrosnąć na wielkie gwiazdy. ADHD czy dysleksja nie są wyrokiem skazującym twoje dziecko na nieudane życie. Wręcz przeciwnie, wasze dziecko może być, podobnie jak pokazane gwiazdy, bardziej zmotywowane by osiągnąć w życiu sukces - wbrew tym, którzy w nich nie wierzyli.

 • Znane aktorki jako księżniczki Disneya. Podobne? [ZDJĘCIA]

  Znane aktorki jako księżniczki Disneya. Podobne? [ZDJĘCIA]

  Czy Angelina Jolie zagra w filmowej wersji "Krainy lodu", a Katy Perry będzie filmową "Królewną Śnieżką"? Nie, te filmowe plakaty to efekt pracy Thomasa Kurniawana, indonezyjskiego grafika.

 • Moda uliczna i dzieci gwiazd [ZDJĘCIA]

  Moda uliczna i dzieci gwiazd [ZDJĘCIA]

  Czy dzieci gwiazd są zawsze wystylizowane? Zobaczcie, jak ubierają się do szkoły i w jakich strojach bawią się na placu zabaw... <br />

 • Koniec bajkowych rodzin celebrytów

  Koniec bajkowych rodzin celebrytów

  Do niedawna wzbudzali powszechny podziw - udało im się stworzyć szczęśliwą rodzinę w powierzchownym i skomercjalizowanym świecie show-biznesu. Zakochani, otoczeni dziećmi wiedli bajeczne życie gwiazd. Byli dowodem, że można zbudować wspaniały związek i mieć kochającą rodzinę niezależnie od różnic wieku, podchodzenia, rasy czy doświadczeń. Niestety, nie udało im się zestarzeć wspólnie. Ostatnia fala rozstań sławnych par udowadnia, że kariera, sława czy pieniądze nie gwarantują szczęścia rodzinnego i harmonii w związku.

 • Dzieci - młodzi milionerzy. Oni zarabiają dużo więcej niż ty!

  Dzieci - młodzi milionerzy. Oni zarabiają dużo więcej niż ty!

  Na pierwszy rzut oka nie różnią się od swoich rówieśników. Poza drobnym faktem - te dzieciaki nie muszą prosić o tygodniówkę, bo wcześnie zostały milionerami i już zarobiły na dostatnie życie. Dzięki fortunie ich życie wygląda inaczej niż dzieciństwo przeciętnych nastolatków - stać je na wszystko, często utrzymują też swoje rodziny, ale rodzice pilnują by nie przewróciło im się w głowie. Oto dzieci, które dzięki swojej pracy, talentowi i odrobinie szczęścia zostały milionerami mając kilkanaście lat.<br /><br /><br /><br /><br />

 • Ciąża wysokiego ryzyka - zawody, w których ciąża jest niemile widziana

  Ciąża wysokiego ryzyka - zawody, w których ciąża jest niemile widziana

  To szczególny okres w życiu kobiety,  gdy jedynym naszym zmartwieniem powinny być prawidłowe wyniki badań, zaspokojenie swoich zachcianek, dbanie o siebie i malucha, który ma przyjść na świat. Są jednak zajęcia, gdy stan odmienny delikatnie mówiąc nie wzbudza entuzjazmu współpracowników. Pokazujemy zawody, gdzie ciąża nie jest ostatnią informacją, jaką chciałby otrzymać pracodawca.

 • Jedz, chudnij i ciesz się sobą... Kasia Cichopek guru mam?

  Jedz, chudnij i ciesz się sobą... Kasia Cichopek guru mam?

  Koniec z terrorem diet! - zapowiada aktorka w kontynuacji bestsellera ?Sexy Mama? poświęconego utrzymaniu świetnej sylwetki bez wyrzeczeń i odbierania sobie radości z jedzenia.

 • Po staropolsku czy oryginalnie - jak polskie gwiazdy nazwały swoje dzieci?

  Po staropolsku czy oryginalnie - jak polskie gwiazdy nazwały swoje dzieci?

  Staropolskie Jaś, Janinka i Franek czy nowomodne Koko, Lara, Leonard i Teofil? Polskie gwiazdy wybierają zazwyczaj jedną z dwóch skrajnych opcji - nazwać dziecko bezpretensjonalnie i tradycyjnie albo silić się za wszelką cenę na oryginalność. Zobaczcie jakie imiona wybrali dla swojego potomstwa.

 • 10 najseksowniejszych ojców polskiego show-biznesu

  10 najseksowniejszych ojców polskiego show-biznesu

  Aktorzy i prezenterzy też mają życie prywatne i rodziny, które często skrzętnie ukrywają przed mediami. Dlatego o niektórych z nich nawet nie wiemy, że mają dzieci. Przedstawiamy naszą subiektywną listę najbardziej atrakcyjnych znanych tatusiów, którzy działają na Polki w każdym wieku. Nie możemy się doczekać kiedy spotkamy ich w parku na spacerze z potomstwem albo podczas zakupów przy półce z pampersami.

 • Gwiazdy, które samotnie wychowują dzieci

  Gwiazdy, które samotnie wychowują dzieci

  Wielka kariera, sława, uroda, klasa i miliony na koncie nie oznaczają, że osiągniesz sukces również w życiu rodzinnym. Oto gwiazdy, które rozstały się z ojcami swych dzieci i samodzielnie wychowują swoje potomstwo. Choć mają sztab ludzi do pomocy, ich dzieciom też brakuje na co dzień tej ważnej osoby - drugiego rodzica.

 • Najgorsze matki świata

  Najgorsze matki świata

  Biorą narkotyki, piją i zaniedbują dzieci, namawiają je na operacje plastyczne, tyją na potęgę i wymagają obsługi, robią makijaż dwulatce - lista grzechów mam, które nigdy nie powinny się zdecydować na potomka jest niewyczerpana. Szkoda tylko, że ofiarami ich bezmyślności i braku odpowiedzialności są niewinne dzieci.

 • Gwiazdy porzucone w ciąży

  Gwiazdy porzucone w ciąży

  Mają rozpoznawalne nazwisko, urodę i dobre zarobki. Niestety, w najważniejszym momencie życia zostały same, bo partnerzy opuścili je, gdy spodziewały się dziecka. Oto celebrytki porzucone przez mężczyzn, gdy najbardziej potrzebowały ich obecności.

 • Najlepiej zarabiające mamy świata

  Najlepiej zarabiające mamy świata

  Piękne, sławne, spełnione zawodowo i uczuciowo. Łączy je to, że zarabiają fortunę i są matkami, często kilkorga dzieci. To dowód, że macierzyństwo nie przeszkadza w karierze - wiele z nich przebiło stawkami&nbsp; bezdzietne koleżanki.

 • Sławne kobiety, które nie wiedziały o dziecku partnera

  Sławne kobiety, które nie wiedziały o dziecku partnera

  Są piękne, znane, podziwiane za urodę, talent, osobowość i pozycję. Jednak ich życie nie jest do końca kolorowe. Mężczyźni, których kochały mają swoją tajemnicę, starannie ukrywaną nie nie tylko przed opinią publiczną, ale również przed partnerkami. To dzieci, które narodziły się z ich nieślubnych związków.<br />

 • Gwiazdy fundują buty na zimę dla dzieci

  Gwiazdy fundują buty na zimę dla dzieci

  Gwiazdy, które mają dzieci i te, które dopiero mają na nie szanse w przyszłości odwiedziły centrum handlowe by wesprzeć charytatywną akcję Bartka, producenta obuwia dla dzieci. W trakcie wieczoru pojawili się między innymi młodzi rodzice - Kasia Cichopek, Karolina Malinowska, Mariusz Czerkawski oraz Marek Kościkiewicz, którzy osobiście wybrali placówki, do których trafi markowe obuwie na zimę. Gwiazdy wraz z firmą Bartek ufundowały ponad 150 par butów, które dotarły do potrzebujących dzieci w całym kraju.

 • Kąpię dziecko w mleku z własnej piersi - pomysły gwiazd na rodzicielstwo

  Kąpię dziecko w mleku z własnej piersi - pomysły gwiazd na rodzicielstwo

  Gwiazdy słyną z oryginalnych pomysłów na siebie. A kiedy zostają rodzicami, stają się jeszcze bardziej kreatywne. Kąpiel w mleku z własnej piersi, szpilki dla trzylatki, czy prawo nakazujące matce karmienia piersią - to tylko niektóre z ich propozycji.<br />

 • Sexy Mama - Kasia Cichopek radzi jak pozbyć się cellulitu

  Sexy Mama - Kasia Cichopek radzi jak pozbyć się cellulitu

  Z cellulitem można wygrać. Wystarczy 10 minut dziennie - twierdzi aktorka Kasia Cichopek w poradniku ?Sexy Mama. Bo jesteś kobietą!?.