Wyniki testu konsumenckiego NIVEA BABY Mój pierwszy krem

Jaki powinien być krem dla dziecka? Delikatny, ale skuteczny, taki, który szybko się rozsmarowuje i nie pozostawia tłustej warstwy. Do stosowania na wiele partii ciała, poręczny, aby mieć go zawsze przy sobie. Czy nasze testerki znalazły ten jedyny?

Do testu konsumenckiego zaprosiliśmy sto mam maluszków, które przetestowały NIVEA BABY Mój pierwszy krem. Poniżej znajdziecie ich opinie o tym produkcie.

Krem dla dziecka – oprócz tego, że bezpieczny – powinien być... przyjazny w użytkowaniu. Większość maluchów nie lubi być smarowana, dobrze, aby zabiegi pielęgnacyjne odbywały się szybko i sprawnie. Według 100 proc.* testerek NIVEA BABY Mój pierwszy krem łatwo rozprowadza się na skórze i ma lekką konsystencję, a 92 proc.* uważa, że szybko się wchłania i jest wygodny w użyciu.

A jak działa NIVEA BABY Mój pierwszy krem? 99 proc.* badanych twierdzi, że nawilża skórę, a 89 proc.* - że ją chroni. 97 proc. testerek wskazało, że jest delikatny dla skóry. Natomiast wszystkie badane (100 proc.* odpowiedzi) uważają, że krem ma przyjemny zapach.

„Bardzo szybko się wchłania, nawilża i chroni. Nie jest tłusty”

„Skuteczność, a to najważniejsza sprawa jak dla mnie w tego typu kosmetykach”

NIVEA Baby Mój pierwszy krem – do polecenia innym mamom

Produkty dla dzieci często kupujemy z polecenia. Korzystamy z rad i doświadczeń koleżanek, zasłyszanych dobrych opinii. Dzięki temu wiemy, jak naprawdę działa dany kosmetyk, czy naprawdę spełnia wszystkie obietnice. 96 proc.* testerek poleciłoby NIVEA BABY Mój pierwszy krem i całą markę NIVEA BABY innym mamom. 82 proc.* w najbliższym czasie kupi ten produkt. 75 proc.* badanych wymieniłoby swój dotychczasowy krem na NIVEA BABY Mój pierwszy krem.

embed

„Zawsze miałam zaufanie do firmy Nivea i tym razem mnie nie zawiodła. Krem został umieszczony w bardzo wygodnym opakowaniu, dzięki któremu dozowanie jest banalnie proste i można wykorzystać krem do ostatniego grama. Krem przepięknie pachnie, wspaniale się wchłania, a co najważniejsze przynosi zadowalające efekty. Smarowane miejsce jest nie tylko świetnie zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami, ale również znakomicie nawilżone. Skóra momentalnie staje się gładka, przyjemna w dotyku i nie ma na niej tłustej warstwy. Krem jest bardzo wydajny, gdyż wystarczy niewielka ilość by natychmiast zauważyć pierwsze efekty”

„Krem spełnił wszystkie moje oczekiwania zarówno pod kątem wizualnym jak i jakościowym. Bardzo fajne i poręczne opakowanie kryje w sobie niesamowicie cudownie pachnący krem, który swym zapachem potrafi podbić każdego serduszko. Kosmetyk posiada idealną konsystencję, która wspaniale się rozprowadza, co jest istotne przy ruchliwym maluszku i doskonale wchłania, co również jest istotne, bo można szybko nałożyć piżamkę. Nie zostawia tłustej czy lepiej warstwy. Produkt znakomicie nawilża nawet najbardziej suchą skórę, więc świetnie nadaje się do rączek, buzi, a także do innych partii na ciele. Fantastycznie nawilża, wygładza i przynosi ukojenie. Znakomicie chroni przed wiatrem, deszczem i mrozem”

Największe zalety NIVEA BABY Mój pierwszy krem?

Mamy wskazały, co najbardziej spodobało im się w testowanym produkcie. Najczęściej zaznaczały fakt, że krem szybko się rozprowadza, łatwo się wchłania, ma lekką konsystencję i delikatny zapach, a jego używanie jest po prostu przyjemne. Co jeszcze mamy doceniły w NIVEA BABY Mój pierwszy krem?

„Szybkość wchłaniania, ponieważ małe dziecko rusza i dotyka rączkami twarzy cały czas. Poza tym pięknie pachnie”

„Łatwo się rozsmarowuje, ma idealną konsystencję, szybko się wchłania. Doskonale chroni i nawilża. Nie powoduje uczuleń, zaczerwień ani żadnych reakcji alergicznych. Jak dla nas idealny krem. Zostaje z nami na dłużej!”

„Ma lekką konsystencję. Jest łagodny, świetnie nawilża i dobrze się wchłania. Nutą zapachową koresponduje z linią NIVEA BABY. Zmiękcza, a skóra ciała jest jakby wybalsamowana”

„Przede wszystkim jego szybkie wchłanianie i doskonałe nawilżanie skóry dziecka. Nie powoduje podrażnień i alergii”

„Krem Nivea Baby jest uniwersalny i to jego największa zaleta. Można smarować nim ciało dziecka po kąpieli, można smarować pupę dziecka przy zmianie pieluszki, można smarować nim buzię przed wyjściem na zewnątrz. Jego uniwersalność to największy plus”

„Krem Nivea Baby jest delikatny i nie powoduje podrażnień. Wystarczy jego odrobina by skóra stała się delikatna i miękka w dotyku. Krem Nivea Baby ma bardzo wygodne opakowanie i mogę swobodnie go nosić w torebce i korzystać z niego podczas spacerów. Dzięki Nivea Baby skóra moich dzieci jest doskonale chroniona przed podrażnieniami i doskonale nawilżona”.

*suma odpowiedzi „zdecydowanie tak” i „tak”