Jak oceniają Skuteczny olejek do ciała przeciw rozstępom Bielenda Sexi Mama nasze użytkowniczki? Sprawdź wyniki testu konsumenckiego

Każda przyszła mama obserwuje, jak w czasie ciąży jej ciało się zmienia. Niektóre z radością mówią o tym, że nigdy nie wyglądały piękniej, inne z niepokojem obserwują jak powiększają im się piersi, brzuch, uda i biodra. Skóra w czasie ciąży się rozciąga, co może powodować dyskomfort, a także przyczynić się do powstawiania rozstępów. Jak można temu zapobiec?

Podstawą pielęgnacji w czasie ciąży jest dbanie o odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Nie bez powodu wiele kosmetyków dla przyszłych mam w składzie ma olejki.

Jednym z takich produktów jest Skuteczny olejek do ciała przeciw rozstępom Bielenda Sexi Mama, na bazie m.in. oliwy z oliwek i oleju z awokado. Jakie jest jego działanie? Przekonały się o tym uczestniczki naszego testu konsumenckiego. Zaprosiliśmy do niego 60 ciężarnych kobiet, które przez 3 tygodnie oceniały działanie kosmetyku.

Masaż i nawilżenie skóry

Znając ich potrzeby i oczekiwania odnośnie produktów do pielęgnacji, zapytaliśmy przyszłe mamy o to, czy Skuteczny olejek do ciała przeciw rozstępom Bielenda Sexi Mama widocznie natłuszcza skórę. Okazało się, że spisał się znakomicie, bo 100 proc.* ankietowanych przyznała, że po tym kątem produkt spełnił ich oczekiwania. Po użyciu olejku rozciągająca się skóra również mniej swędzi, co potwierdziły również wszystkie uczestniczki testu*. Jak powiedziała Kamila:

To co dla mnie było absolutnie nieprawdopodobne w tym olejku, to poziom nawilżenia i zmiękczenia skóry po jego użyciu. Prawdziwa ulga, czułam się jak podczas zabiegów w SPA. Idealny także do masażu (można zaangażować przyszłego tatusia ;)

Delikatny masaż, o którym wspomniała Magdalena, jest również wspaniałym działaniem prewencyjnym. Pamiętajmy jednak, aby wykonywać go dopiero po 3-cim trymestrze ciąży. Powinien być odpowiednio dopasowany do konkretnej części ciała. Odpowiednio wykonany zmniejsza napięcie mięśniowe, łagodzi ból kręgosłupa, relaksuje. W okresie ciąży skóra musi zwiększyć swoją objętość, dlatego tak ważne jest wzmacnianie jej wytrzymałości. Masaż pobudza układ limfatyczny, zapobiega obrzękom i opuchliźnie, pomaga w aplikacji kosmetyków i wnikaniu ich składników aktywnych w głąb skóry. Pobudza ją także do regeneracji, dzięki czemu jest bardziej odporna na powstawanie rozstępów. Wszystkie testerki przyznały, że dzięki użyciu Skutecznego olejku do ciała przeciw rozstępom Bielenda Sexi Mama ich skóra stała się widocznie wygładzona i miękka.

Wyniki testu konsumenckiegoWyniki testu konsumenckiego graf. redakcja

Komfort podczas używania

A co po masażu? Czy olejek dobrze się wchłania? Jak powiedziała Joanna:

Jestem bardzo mile zaskoczona olejkiem do ciała. Spodziewałam się tłustej konsystencji, która pozostanie na skórze i będzie brudzić ubrania i trudno wchłaniać się. A tutaj okazało się, że olejek jest aksamitny, fajnie się wchłania pozostawiając skore miękką, nawilżona. (…) konsystencja jest na tyle płynna, że świetnie rozprowadza się po ciele, idealnie nawilża i natłuszcza przez dość długi czas, nawet jeśli nie wchłonie się w skórę to plusem jest to, że nie brudzi ubrań.

87 proc.* ankietowany podziela opinię Mireli i przyznaje, że olejek ma przyjemną konsystencję. Cieszy również fakt, że produkt ma ładny zapach, który nie drażni wrażliwych na zapachy ciężarnych.

Czy warto kupić Skuteczny olejek do ciała przeciw rozstępom Bielenda Sexi Mama?

W czasie ciąży w naszym domu pojawiają się nowe rzeczy, a nam przybywa wydatków... Zbieramy wyprawkę dla malucha, kupujemy meble i aranżujemy przestrzeń pod kątem nowego członka rodziny. To też moment, w którym uważniej patrzymy na to, co trafia do naszego koszyka, bo lista rzeczy do kupienia się powiększa, a budżet nie jest nieograniczony.

Wiedząc o tym, zapytaliśmy mamy o to, czy stosunek jakości do ceny Skutecznego olejku do ciała przeciw rozstępom Bielenda Sexi Mama jest korzystny. 94 proc.* ankietowanych stwierdziła, że tak, a ponad 82 proc.* sama kupiłaby ten produkt w sklepie.

Ogromną zaletą kosmetyku jest również to, że jest on uniwersalny – możemy go używać do ujędrniającego masażu ud i pośladków, delikatnej pielęgnacji piersi i natłuszczania napiętej skóry na brzuchu. Każda przyszła mama będzie miała okazję wypróbować jego działanie na różnych obszarach ciała, bo produkt jest bardzo wydajny, co przyznało ponad 90 proc.* ankietowanych.

* suma odpowiedzi „Zdecydowanie tak” i „Raczej tak”

Test kosmetyków Bielenda Sexi MamaTest kosmetyków Bielenda Sexi Mama graf. redakcja