Test Konsumencki "Bielenda - Bądź Sexi Mama"

Zadanie dla testerek

Jesteś w ciąży? Chcesz wziąć udział w teście konsumenckim wyjątkowych kosmetyków dla przyszłych mam i powalczyć o główną nagrodę? Zgłoś się do naszego testu!

Szukamy 60 kobiet w ciąży, które przetestują dwa kosmetyki z Bielenda Sexi Mama - Skuteczną oliwkę w żelu oraz Ujędrniający balsam antycellulitowy i uzupełnią ankiety testowe.

Ale to nie wszystko! Spośród wszystkich testerek jury wybierze 6 autorek najciekawszych odpowiedzi, którym przyzna nagrody główne - zestawy kosmetyków do pielęgnacji ciała dla kobiet w ciąży i po porodzie Sexi Mama, zestawy kosmetyków do pielęgnacji twarzy – dla skóry wrażliwej Rose Care i miłe przytulanki króliczek dla Maleństwa. Do udziału w teście zapraszamy kobiety, które są w ciąży.

Co należy zrobić, aby dostać kosmetyki do testowania? [HARMONOGRAM]

1. Zgłoś się do nas przez poniższą formatkę i napisz nam:
- w którym tygodniu ciąży jesteś?
- co robisz, żeby czuć się sexi mamą?
- dlaczego to ty powinnaś otrzymać kosmetyki z Bielenda Sexi Mama do testowania?

Na wasze odpowiedzi czekamy do 28 maja do godz. 23.59.

2. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 60 przyszłych mam, które otrzymają za darmo wyżej opisane kosmetyki do testowania z Bielenda Sexi Mama - Skuteczną oliwkę w żelu oraz Ujędrniający balsam Antycellulit.

3. 30 maja ogłosimy, które z was zostały wybrane do testu.

4. Test kosmetyków odbędzie się w terminie od 4 do 16 czerwca 2017 roku.

5. W dniach od 17 do 19 czerwca 2017 roku wszystkie testerki poprosimy o uzupełnienie ankiety internetowej z pytaniem dodatkowym.

6. Spośród wszystkich testerek, które wzięły udział w dodatkowym konkursie, jury wybierze 6 autorek najciekawszych odpowiedzi. Do zgarnięcia będą: zestawy kosmetyków Bielenda Sexi Mama, zestawy kosmetyków Bielenda Rose Care i przytulanki króliczek dla Maleństwa o łącznej wartości 250 złotych brutto.

Wszystkie testerki zachęcamy do dzielenia się na portalu społecznościowym Facebook i na Instagramie zdjęciami z testów i podpisywania ich hashtagami: #bielenda #seximama #jestemwciąży #seximamatest #ciąża. W zadaniu konkursowym napisz czy masz profil na Instagramie, Facebooku i swój nick, jak posiadasz blog to adres bloga, pozwól nam siebie obserwować.

Powodzenia!

Regulamin testu

Nagrody

  • 60 zestawów kosmetyków do testowania. W skład zestawu wchodzą: Bielenda SEXI MAMA Skuteczna oliwka w żelu, Bielenda SEXI MAMA ujędrniający balsam Antycellulit
  • 6 nagród głównych dla najlepszych testerek (zestawy linii kosmetyków Bielenda Sexi Mama, zestaw linii kosmetyków Bielenda Rose Care, przytulanki króliczek dla Maleństwa)
Zobacz nagrody główne!

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Wykonaj zadanie konkursowe
  • Uzupełnij swoje dane
  • Wyślij zgłoszenie i potwierdź swój udział