1. I trymestr ciąży

    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5
    6. 6
    7. 7
    8. 8
    9. 9
    10. 10
    11. 11
    12. 12
    13. 13
    14. 14
  2. II trymestr ciąży

    1. 15
    2. 16
    3. 17
    4. 18
    5. 19
    6. 20
    7. 21
    8. 22
    9. 23
    10. 24
    11. 25
    12. 26
    13. 27
  3. III trymestr ciąży

    1. 28
    2. 29
    3. 30
    4. 31
    5. 32
    6. 33
    7. 34
    8. 35
    9. 36
    10. 37
    11. 38
    12. 39
    13. 40
  4. I rok życia

    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5
    6. 6
    7. 7
    8. 8
    9. 9
    10. 10
    11. 11
    12. 12
    13. 13
    14. 14
    15. 15
    16. 16
    17. 17
    18. 18
    19. 19
    20. 20
    21. 21
    22. 22
    23. 23
    24. 24
    25. 25
    26. 26
    27. 27
    28. 28
    29. 29
    30. 30
    31. 31
    32. 32
    33. 33
    34. 34
    35. 35
    36. 36
    37. 37
    38. 38
    39. 39
    40. 40
    41. 41
    42. 42
    43. 43
    44. 44
    45. 45
    46. 46
    47. 47
    48. 48
    49. 49
    50. 50
    51. 51
    52. 52

Podaj: planowaną datę porodu lub datę urodzin dziecka

Lista osób nagrodzonych za prenumeratę wrześniową w miesięczniku "Dziecko"

Tomasz Dudziec; PRUSZKÓW

Agata Pribulka-Czmyr; SZCZECIN

Małgorzata Bujska; RASZYN

Anna Przybylska; LESZNO K. BŁONIA

Anna Stawowa; WADOWICE

Aneta Cieślikowska; MARKI

Beata Lewandowska; OLSZTYN

BABYMOOSE Piotr Dmowski; ZŁOTOKŁOS

Monika Gwóźdź; DĄBROWA GÓRNICZA

Beata Glińska; WASILKÓW

Katarzyna Marciniuk; WARSZAWA

Agnieszka Kwinta; PCIM

MONIKA NAMYSŁOWSKA; ŁÓDŹ

Agnieszka Białas; GOSTYŃ

Andrzej Idzikowski; MARKI

Antoni Targosz; WADOWICE

Anna Welens; SZCZECIN

Barbara Czechowska; RUDA ŚLĄSKA

Dominik Ałaszewski; KLESZCZÓW

Marta Paciura; SANDOMIERZ

DOMINIKA JAROMIR; ZABRZE

Joanna Pigula; ŁÓDŹ

MAGDALENA KUŹNIAR; GLIWICE

Iwona Olejniczak; POZNAŃ

Iga Szymańska-Wnęk; WARSZAWA

Marta Białogłowa; EŁK

Maciej Fenicki; PODKOWA LEŚNA

AGNIESZKA TRYPUCKA; KĘTRZYN

Dariusz Goclik; RZESZÓW

MARTA WICHEREK; KRAKÓW

Wioletta Synkowska; ŚWIDNICA

Agnieszka Bielecka; OŁAWA

Jadwiga Perkowska; ŚLESIN K.KONINA

Agata Szczesna; WARSZAWA

Paweł Hałas; WRZEŚNIA

Małgorzata Kusiak; KOBYŁKA

Karolina Zagłoba; ZADZIM

Piotr Wasiak; ŁÓDŹ

Ewa Adamarczuk; BOLESŁAWIEC

Hanna Walicka; PYSKOWICE

Joanna Banach; KRZESZOWICE
Katarzyna Burek; TARNOBRZEG

Przemysław Florys; KRAKÓW

NAUCZYCIELSKA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA S.A.; WARSZAWA

Jarosław Wojtaś; GŁÓWCZYCE

Joanna Trokowicz; NOWOGARD

Tomasz Bartosiak; PNIEWO

Halina Piłatowicz; GORZÓW WIELKOPOLSKI

Anna Winiecka; JEZIORA WIELKIE

Joanna Tokarska; ŁAZY

Katarzyna Cieślak; ŁADZICE

Anna Zrodelna; SWARZĘDZ

Aneta Świtalska; MALANÓW

Tomasz Szylko; SZCZANIEC

TOMASZ KAWECKI; WROCŁAW

Magdalena Wenta; KARTUZY

MARZENA STEFANIAK -MICHALEWSKA; PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Magdalena Zaniewska; MAZAŃCOWICE

Justyna Królicka; CHORZELE

Anna Jakubiak; SZCZECIN

Monika Serafin; MAJDAN KRÓL

Katarzyna Sikora-Felcyn; GDAŃSK

AGNIESZKA MIŚ; KRAKÓW

Adrianna Gniadek; OŚWIĘCIM

Marek Szyszko; JONKOWO

Agnieszka Fugat; NIEPOŁOMICE

Tomasz Ślusarczyk; NIEPOŁOMICE

Tomasz Opach; WARSZAWA

JAROSŁAW ŚWIĘTOŃ; SZCZECIN

Agnieszka Kwaśniewska; WARSZAWA

ANNA POGORZELSKA; PRUSZKÓW
Marlena Wypiśniak; LUBOŃ

Agnieszka Wasilewska; BIAŁYSTOK

ADAM LAKOTA; OZIMEK

IZABELA HEYKA; LĘBORK.-MOSTY

Sybilla Drost; ŻUŻELA K.OPOLA

Aldona Przeszłowska; PRZEWORSK
Marta Mietła; DĘBNO

MAŁGORZATA TUREK; WĘGORZYNO

KATARZYNA ZIENTARSKA; KONSTANCIN-JEZIORNA

Leszek Śmiałek; RYBNIK

Monika Mattioli; WARSZAWA

Anna Wdowiak; ŻUKOWICE

AGNIESZKA SKIBA; ROPCZYCE

Anna Wach; DĄBROWA GÓRNICZA

Marta Hartung; OŚWIĘCIM

Ewelina Templin; WAŁCZ

Dorota Parszuta; MIŁAKOWO

Monika Dorsch; JEŻEWO
Anna Kamińska; LIPKA

KATARZYNA JOSKO; WARSZAWA

Agnieszka Puławska; LUBLIN

BEATA MAJEWSKA; FAŁKÓW

Joanna Jarosz-Nowak; WROCŁAW

JULIA MISTELA; ZABRZE

Magdalena Maj-Niedurny; ZABRZE

Monika Gardzińska; WARSZAWA
Katarzyna Sak; JASIONÓWKA

Justyna Deszcz-Tryhubczak; WROCŁAW

Anna Kędzierska; GDAŃSK