1. I trymestr ciąży

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. 12
  13. 13
  14. 14
 2. II trymestr ciąży

  1. 15
  2. 16
  3. 17
  4. 18
  5. 19
  6. 20
  7. 21
  8. 22
  9. 23
  10. 24
  11. 25
  12. 26
  13. 27
 3. III trymestr ciąży

  1. 28
  2. 29
  3. 30
  4. 31
  5. 32
  6. 33
  7. 34
  8. 35
  9. 36
  10. 37
  11. 38
  12. 39
  13. 40
 4. I rok życia

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. 12
  13. 13
  14. 14
  15. 15
  16. 16
  17. 17
  18. 18
  19. 19
  20. 20
  21. 21
  22. 22
  23. 23
  24. 24
  25. 25
  26. 26
  27. 27
  28. 28
  29. 29
  30. 30
  31. 31
  32. 32
  33. 33
  34. 34
  35. 35
  36. 36
  37. 37
  38. 38
  39. 39
  40. 40
  41. 41
  42. 42
  43. 43
  44. 44
  45. 45
  46. 46
  47. 47
  48. 48
  49. 49
  50. 50
  51. 51
  52. 52

Podaj: planowaną datę porodu lub datę urodzin dziecka

Boże Narodzenie - najnowsze artykuły

 • Pomysł na prezent dla męża na święta

  Pomysł na prezent dla męża na święta

  Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym każdy chce zaskoczyć drugą osobę ciekawym i oryginalnym prezentem. Warto o nim pomyśleć już dziś, gdyż przedświąteczny szał zakupów i ogólny stres związany z przygotowaniem świąt, skutecznie utrudniają wymyślenie trafionego prezentu dla drugiej osoby. W dzisiejszym artykule znajdzie się kilka najciekawszych propozycji na prezenty dla panów - a konkretnie dla mężów. Warto poświęcić chwilę i znaleźć swój indywidualny i oryginalny pomysł na prezent dla męża na święta Bożego Narodzenia. Czym się kierować w wyborze podarunku?

  JW
 • Świąteczne komedie romantyczne - co obejrzeć? Podpowiadamy tytuły, również polskie!

  Świąteczne komedie romantyczne - co obejrzeć? Podpowiadamy tytuły, również polskie!

  Świąteczne komedie romantyczne to gatunek, po który chętnie sięgamy w tym wyjątkowym okresie okołoświątecznym. Nawet najwięksi zwolennicy kina akcji, horrorów i thrillerów w tym magicznym czasie pozwalają sobie na lżejszy gatunek podczas leniwych, długich wieczorów. Jakie romantyczne komedie świąteczne obejrzeć? Zerknijcie na naszą ściągawkę.

  JW
 • Ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie robione

  Ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie robione

  Okres Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas spotkań w rodzinnym gronie i wspólnego spędzania wolnych chwil. Niepowtarzalną atmosferę tworzą pyszne potrawy, a także niezwykłe dekoracje domu oraz choinka. Ozdabianie domu to ulubione przedświąteczne zajęcie wielu osób, dzięki któremu jeszcze przed świętami można poczuć ten wyjątkowy klimat. Do przystrojenia stołu oraz całego mieszkania można użyć roślin, gotowych ozdób, ale coraz bardziej popularne staje się własnoręczne przygotowywanie urokliwych drobiazgów. Jak w prosty sposób własnoręcznie zrobić stroiki i ozdoby na choinkę?

  JW
 • Prezenty pod choinkę dla dzieci - co wybrać, aby je uszczęśliwić?

  Prezenty pod choinkę dla dzieci - co wybrać, aby je uszczęśliwić?

  Większość z nas - o ile nie wszyscy - co roku staje przed tym samym dylematem: co kupić w prezencie najbliższym z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Nie jest to łatwe ani w przypadku dorosłych, ani również w przypadku najmłodszych członków rodziny. Zwłaszcza prezenty pod choinkę dla dzieci są sprawą, która spędza sen z powiek ich rodzicom - jakim niebanalnym podarunkiem można uszczęśliwić malucha? Przygotowaliśmy dla Was kilka podpowiedzi.

  JW
 • Prezenty pod choinkę dla rodziców - pomysły na każdy budżet

  Prezenty pod choinkę dla rodziców - pomysły na każdy budżet

  Wybór odpowiedniego prezentu dla najbliższych osób to sprawa, która spędza sen z powiek wielu z nas. Czy lepiej wybrać prezent praktyczny czy coś własnoręcznie zrobionego, co będzie przypominało o nas bliskim? Podpowiadamy, jaki prezent świąteczny można podarować rodzicom w zależności od budżetu i osobistych preferencji.

  JW
 • Prezent pod choinkę dla taty - najciekawsze propozycje na nadchodzące święta

  Prezent pod choinkę dla taty - najciekawsze propozycje na nadchodzące święta

  Święta to szczególny czas, w którym każdy lubi być czymś obdarowany. Często jednak największym problemem jest wybór oryginalnego prezentu, z którego druga osoba będzie naprawdę zadowolona. Pomimo tego, że do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, to nad prezentami dla najbliższych warto pomyśleć już dzisiaj. Jedną z najważniejszych osób w rodzinie jest oczywiście tata, więc to właśnie on powinien być obdarowany czymś wyjątkowym i praktycznym. Jaki zatem wybrać prezent pod choinkę dla taty? Kilka najciekawszych propozycji na prezent, z których powinna być zadowolona każda głowa rodziny.

  JW
 • Prezent na święta dla chłopaka. Czyli jak wybrać oryginalny i praktyczny prezent gwiazdkowy?

  Prezent na święta dla chłopaka. Czyli jak wybrać oryginalny i praktyczny prezent gwiazdkowy?

  Do świąt Bożego Narodzenia zostało, co prawda, jeszcze trochę czasu, to o prezentach dla swoich najbliższych warto pomyśleć już dziś. Przedświąteczny szał zakupów skutecznie utrudnia wybór trafionego prezentu, a zadowolenie obdarowanej osoby jest przecież najważniejsze. W dzisiejszym artykule kilka ciekawych propozycji na prezent na święta dla chłopaka. Czym się kierować w wyborze prezentu dla swojej drugiej połówki?

  JW
 • Prezenty pod choinkę dla mamy. Podpowiadamy!

  Prezenty pod choinkę dla mamy. Podpowiadamy!

  Wybór idealnego prezentu dla bliskiej osoby to naprawdę niemały problem. Czy prezent powinien być osobisty i służyć jedynie obdarowanej osobie? Czy lepiej dać bliskim osobom coś, czego będą używać na co dzień? Jaki prezent pod choinkę dla mamy wybrać?

  JW
 • Prezent pod choinkę dla żony: co kupić drugiej połówce?

  Prezent pod choinkę dla żony: co kupić drugiej połówce?

  Co kupić żonie na święta, to pytanie, które zadaje sobie większość mężczyzn. Panowie nie lubią chodzić po sklepach ani spędzać godzin na poszukiwaniach prezentów w Internecie, dlatego zakup podarunku dla partnerki może stanowić nie lada problem. A tak naprawdę wystarczy dobry pomysł i jedno wyjście do sklepu albo wejście na odpowiednią stronę internetową i prezent gotowy. Jaki podarunek wybrać dla żony na święta? Podpowiadamy, jakie prezenty ucieszą każdą kobietę.

  JW
 • Życzenia bożonarodzeniowe 2017 - śmieszne, oficjalne, religijne

  Życzenia bożonarodzeniowe 2017 - śmieszne, oficjalne, religijne

  Chociaż zwyczaj wysyłania świątecznych kartek powoli zamiera (a szkoda!), życzenia bożonarodzeniowe to coś, co ciągle składamy (i dobrze!). Ich ton zależy od tego, do kogo kierujemy nasze słowa, w końcu szefowi nie będziemy życzyć tego samego co ukochanej cioci.

  nn-k
 • Z kim święta i ile wigilii, czyli Boże Narodzenie w rodzinie po przejściach
 • Ateiści i Boże Narodzenie - dlaczego świętują i co mówią swoim dzieciom? "Dostajemy bony z pracy jak katolicy"
 • Mikołajki 2017: gdzie mieszka św. Mikołaj?

  Mikołajki 2017: gdzie mieszka św. Mikołaj?

  Święty Mikołaj to postać, którą znają chyba wszyscy. Czy w niego wierzą? To już inny temat. Kim jest ten brodacz? Św. Mikołaj to ktoś, o kim warto coś wiedzieć, szczególnie, że mikołajki 2017 właśnie dziś.

  nn-k
 • Zrób to razem z dzieckiem: świąteczne krasnale
 • Kochany święty Mikołaju...

  Kochany święty Mikołaju...

  Kolczyki z brylantami, wycieczkę do Tanzanii, 10 ton węgla, zielony szlafrok, kupony na sprzątanie, wolne weekendy, nowego męża, elektryczną deskorolkę... O czym jeszcze marzą rodzice?

  Ewa Wołkanowska-Kołodziej, Miesięcznik
 • Prezenty dla dzieci na Święta, czyli co kupić niemowlęciu?

  Prezenty dla dzieci na Święta, czyli co kupić niemowlęciu?

  Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Niektórzy prezenty dla dzieci już kupili, korzystając np. z ofert przygotowanych na Black Friday, inni wciąż szukają inspiracji. Co kupić na Święta niemowlakowi? Podpowiadamy.

  nn-k
 • Przygotowania do świąt czas zacząć

  Przygotowania do świąt czas zacząć

  Święta Bożego Narodzenia są wspaniałe, ale chyba jeszcze lepsze są przygotowania do nich. Już teraz można rozplanować zajęcia na nadchodzące tygodnie.

  Tekst Joanna Szulc
 • Dekoracje świąteczne - dekoracje bożonarodzeniowe to zabawa dla rodziców i dzieci
 • Boże Narodzenie 2016: prezenty dla dzieci na święta

  Boże Narodzenie 2016: prezenty dla dzieci na święta

  Do świąt Bożego Narodzenia zostało niewiele ponad miesiąc. To czas, w którym zaczynamy myśleć o prezentach dla dzieci (i nie tylko). Przezorni, mają już gotowe listy podarunków, które znajdą się pod choinką, jeszcze inni zaczęli zakupy dawno temu. Dla tych, którzy ciągle nie wiedzą, jaki prezent podarować dziecku na święta, podsuwamy kilka pomysłów.

  nn-k
 • Kolędy - jakich najczęściej szukamy w internecie? Sprawdź listę najpopularniejszych kolęd!

  Kolędy - jakich najczęściej szukamy w internecie? Sprawdź listę najpopularniejszych kolęd!

  Kolędy w okresie przedświątecznym towarzyszą nam od najmłodszych lat. Z tej przyczyny wiele z nich znamy na pamięć i z chęcią podtrzymujemy zwyczaj kolędowania przy bożonarodzeniowym stole. Mimo że lista kolęd popularnych w Polsce jest bardzo długa, istnieje kilka, które od lat cieszą się największą popularnością. Sprawdzamy, jakich kolęd najczęściej szukają polscy internauci.

  natkon
 • Oryginalne życzenia świąteczne. Sprawdź nasze propozycje na życzenia bożonarodzeniowe!