Producenci polecają

 • Marka Vizir i Towarzystwo Nasz Dom rozpoczynają 2. edycję kampanii "Ubrania od serca"

  Marka Vizir i Towarzystwo Nasz Dom rozpoczynają 2. edycję kampanii

  Marka Vizir we współpracy z Towarzystwem Nasz Dom, działającym w ramach Funduszu Korczaka, kontynuuje program charytatywny "Ubrania od serca", który ma na celu wsparcie dzieci mieszkających w domach dziecka. Dzięki hojności Polaków ufundowane zostaną bony do sklepów odzieżowych, które umożliwią dzieciom kupienie nowych ubrań. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w 1. Edycję programu "Ubrania od serca" i pomogli nam wywołać uśmiech na twarzach ponad 1 240 dzieci. Ze względu na ogromny sukces pierwszej edycji, druga rozpoczęła się w listopadzie 2018 roku

 • Akuku! ZdrOwocki

  Akuku! ZdrOwocki

  Czym zastąpić niezdrowe przekąski? Żelki to dobra alternatywa, jednak nie wszystkie!

 • KSIĄŻKA, KTÓRA POMAGA

  KSIĄŻKA, KTÓRA POMAGA

  Trudno uwierzyć, że w XXI wieku, tak po prostu można odebrać matce dziecko. Tymczasem wystarczy, że matka nie ma 18 lat i jest wychowanką placówki resocjalizacyjnej, by pozbawić ją prawa do opiekowania się dzieckiem.

 • Śliwka Nałęczowska - polska klasyka na prezent w dobrym stylu

  Śliwka Nałęczowska - polska klasyka na prezent w dobrym stylu

  Tak jak "mała czarna" nigdy nie wychodzi z mody, tak Śliwka Nałęczowska od ponad 50 lat pozostaje klasycznym wyborem na prezent. Trudno się dziwić - ma doskonały smak, polskie składniki i stylowe opakowania, a jej zalet można by wyliczyć znacznie więcej.

 • Skuteczne i delikatne oczyszczanie i demakijaż w jednym od Garnier Skin Naturals

  Skuteczne i delikatne oczyszczanie i demakijaż w jednym od Garnier Skin Naturals

  Demakijaż i oczyszczenie twarzy - zarówno rano jak i wieczorem to jeden <br>z najważniejszych elementów pielęgnacji skóry twarzy. Wbrew pozorom jest to bardzo skuteczny sposób na piękną, zdrową i promienną cerę

 • Świąteczne spotkanie Akademii 5.10.15. - pomagajmy nie tylko od święta

  Świąteczne spotkanie Akademii 5.10.15. - pomagajmy nie tylko od święta

  W czwartek, 29 listopada, odbyło się w Warszawie świąteczne spotkanie Akademii 5.10.15., podczas którego rozmawialiśmy na temat różnych form pomagania. Tym razem w gronie naszych wyjątkowych gości - prelegentów wystąpiły: Karolina Malinowska - top modelka i mama trzech synów, Katarzyna Bujakiewicz - aktorka filmowa i teatralna, mama Oli oraz Katia Roman-Trzaska, założycielka fundacji Samodzielność od Kuchni i mama dwóch synów. Wydarzenie poprowadziła ekspertka Akademii 5.10.15. - Małgorzata Ohme, psycholog dziecięcy i rodzinny.

 • Witamina D u małych Polaków

  Witamina D u małych Polaków

  Tylko 14% ankietowanych rodziców dzieci w wieku przedszkolnym sprawdza raz w roku poziom witaminy D w ich organizmie, a aż 64% nie wykonało takiego badania nigdy, mimo że nie wymaga ono żadnych przygotowań i można właściwie zrobić je "przy okazji" regularnych badań krwi- wynika z badań przeprowadzonych przez markę Danonki*. Dlaczego witamina D jest tak ważna dla organizmu człowieka, szczególnie tego małego i przede wszystkim o tej porze roku? Zespół marki poprosił o komentarz w tej sprawie specjalistę ds. żywienia Karolinę Jaworską.

 • Jak pokonać dietą zimową chandrę?

  Jak pokonać dietą zimową chandrę?

  Okres jesienno-zimowy nie sprzyja dobrym nastrojom. Chłód, przeszywający wiatr i brak słońca często przyczyniają się do chandry, brakuje nam energii i uśmiechu. Obniżeniu może ulec także odporność organizmu. Dlatego ważne jest, by w tym niesprzyjającym okresie zadbać o prawidłowo zbilansowaną dietę, bogatą w składniki bioaktywne, które będą przeciwdziałać apatii.

 • Marka Vizir i Towarzystwo Nasz Dom rozpoczynają 2. edycję kampanii "Ubrania od serca"

  Marka Vizir i Towarzystwo Nasz Dom rozpoczynają 2. edycję kampanii

  Marka Vizir we współpracy z Towarzystwem Nasz Dom, działającym w ramach Funduszu Korczaka, kontynuuje program charytatywny "Ubrania od serca", który ma na celu wsparcie dzieci mieszkających w domach dziecka. Dzięki hojności Polaków ufundowane zostaną bony do sklepów odzieżowych, które umożliwią dzieciom kupienie nowych ubrań. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w 1. Edycję programu "Ubrania od serca" i pomogli nam wywołać uśmiech na twarzach ponad 1 240 dzieci. Ze względu na ogromny sukces pierwszej edycji, druga rozpoczęła się w listopadzie 2018 roku.

 • LEGO Harry Potter i Fantastyczne zwierzęta - wprost ze świata czarodziejów

  LEGO Harry Potter i Fantastyczne zwierzęta - wprost ze świata czarodziejów

  Podczas gdy miłośnicy uniwersum Harry'ego Pottera mogą oglądać w kinach kolejną część serii pt.: "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda", Grupa LEGO, we współpracy z producentem filmowej sagi - wytwórnią Warner Bros., przedstawia nowe zestawy LEGO, inspirowane światem czarodziejów. Za sprawą kolekcji stworzonej dla fanów w każdym wieku, magiczne sceny i postaci kinowego hitu, ożywają w naszej rzeczywistości.

 • Hejt w internecie, odcinanie od pieniędzy, chorobliwa zazdrość - myślisz, że w naszych czasach to normalne? #ZmieńMyślenie z AVON

  Hejt w internecie, odcinanie od pieniędzy, chorobliwa zazdrość - myślisz, że w naszych czasach to normalne? #ZmieńMyślenie z AVON

  Polki czują się bezpiecznie w swoim otoczeniu, ale tylko niewiele więcej niż połowa z nich wierzy w skuteczność systemu prawnego, gdy doświadcza niefizycznych form przemocy - wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Fundacji AVON w 15 krajach świata. Dlatego 25.11.2018, z okazji międzynarodowej akcji "16 dni przeciwko przemocy wobec kobiet i dziewcząt", marka rozpoczyna kampanię #ZmieńMyślenie, która zwraca uwagę na cyberprzemoc, ograniczanie i kontrolę, przemoc ekonomiczną oraz nagabywanie w przestrzeni publicznej. AVON edukuje w zakresie tych czterech rodzajów zachowań, które nie zawsze są postrzegane jako przemoc i zachęca do przeciwstawienia się im.

 • Warszawa Kobiet czyli lek na jesienna chandrę

  Warszawa Kobiet czyli lek na jesienna chandrę

  Jak co roku jesień dla wielu z nas wiąże się z obniżeniem nastroju. Coraz mniejsza ilość światła słonecznego i towarzyszący jej chłód może każdemu skutecznie zepsuć humor. Jak walczyć z chandrą podpowiada zespół Warszawy Kobiet. Jak się okazuje nie ma takiego problemu, z którym nie poradzi sobie dobre towarzystwo przyjaciółek, pyszne jedzenie, picie oraz rozrywka.

 • Światowy Dzień Toalet - koniec z sanitarnym tabu

  Światowy Dzień Toalet - koniec z sanitarnym tabu

  Możliwość korzystania z toalet to wciąż dla wielu ludzi prawdziwy luksus. Aż 1/3 mieszkańców Ziemi nie ma dostępu do podstawowych urządzeń sanitarnych. Celem obchodzonego 19 listopada Światowego Dnia Toalet jest powszechne uświadomienie skali problemu.

 • Zaprojektowana przez dzieci dla dzieci. Limitowana kolekcja IKEA SAGOSKATT po raz 5. wspiera prawo najmłodszych do zabawy oraz rozwoju

  Zaprojektowana przez dzieci dla dzieci. Limitowana kolekcja IKEA SAGOSKATT po raz 5. wspiera prawo najmłodszych do zabawy oraz rozwoju

  W minionym roku IKEA zorganizowała konkurs rysunkowy i zaprosiła dzieci z całego świata do narysowania pluszaka swoich marzeń w ramach kampanii społecznej IKEA "Zabawa to poważna sprawa". Na jury czekało nie lada wyzwanie: wybór tych pięciu najbardziej wyjątkowych z ponad 87 tys. nadesłanych prac. Na ich podstawie powstały prawdziwe zabawki, które weszły w skład limitowanej kolekcji SAGOSKATT 2018. Seria dostępna będzie w sklepach IKEA od listopada br., a wśród najlepszych prac znajduje się maskotka narysowana przez Natalię z Polski!

 • HIPOALERGICZNE SZAMPONY MICELARNE

  HIPOALERGICZNE SZAMPONY MICELARNE

  Dobroczynny wpływ kosmetyków bazujących na naturalnych składnikach znany jest od pokoleń. Nie naruszają naturalnej bariery ochronnej, ponieważ nie zawierają SLS, SLES, PEG, sztucznych barwników, parabenów, silikonów oraz olejów mineralnych. W przypadku skóry szczególnie wrażliwej z problemami atopowymi najważniejsza jest odpowiednia pielęgnacja, która pomoże zapobiegać nasilaniu się nieprzyjemnych dolegliwości.

 • Malutkie szczęścia

  Malutkie szczęścia

  Niewiele dzieci rodzi się dokładnie w terminie obliczonym przez lekarza. Kiedy maluch przychodzi na świat pomiędzy 22. a 37. tygodniem ciąży, mówimy o porodzie przedwczesnym. Tuż po narodzinach wcześniak będzie wymagał szczególnej troski i opieki lekarskiej, będzie też dużo mniejszy i mniej samodzielny niż dzieci urodzone o czasie. Choć sytuacja taka dotyczy zaledwie kilku procent noworodków, warto wiedzieć, czego się spodziewać, gdy dziecko przychodzi na świat przed czasem. 17 listopada obchodzimy Światowy Dzień Wcześniaka.

 • Trzecia edycja charytatywnej akcji TK Maxx #dzienswiatecznychskarpet!

  Trzecia edycja charytatywnej akcji TK Maxx #dzienswiatecznychskarpet!

  Już 23 listopada rusza 3 edycja charytatywnej akcji DZIEŃ ŚWIĄTECZNYCH SKARPET. Tego dnia do TK Maxx trafi kolekcja skarpetek ze świątecznymi motywami. Dochód z ich sprzedaży wesprze podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Dodatkowo, każdy, kto do 6 grudnia opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetkach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku TK Maxx wraz z #dzienswiatecznychskarpret oraz oznaczeniem @TK Maxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że TK Maxx przekaże 5 zł za każdy taki post na rzecz dzieci z Akademii.

 • KOLEKCJA ŚWIĄTECZNA ARBONNE 2018

  KOLEKCJA ŚWIĄTECZNA ARBONNE 2018

  Kolekcja Świąteczna Arbonne na 2018 rok nawiązuje do radości płynącej z obdarowywania innych. Produkty z tej linii to tradycyjne, świąteczne bestsellery oraz nowe propozycje, które powstały na bazie składników pochodzenia roślinnego, zgodnie z filozofią marki "pure safe beneficial".

 • WELCOME TO NOU GARDEN

  WELCOME TO NOU GARDEN

  Marka NOU tym razem zaprasza nas do ogrodów pełnych przepięknych kwiatów. Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach.

 • Pomaganie przez gotowanie. Knorr i Fundacja Samodzielność od Kuchni we wspólnej akcji dla wychowanków domów dziecka

  Pomaganie przez gotowanie. Knorr i Fundacja Samodzielność od Kuchni we wspólnej akcji dla wychowanków domów dziecka

  "Pomaganie przez gotowanie" - pod takim hasłem ruszyła akcja marki Knorr prowadzona we współpracy z Fundacją Samodzielność od Kuchni. Inicjatywa opiera się na organizacji warsztatów kulinarnych dla wychowanków domów dziecka według programu prowadzonego od trzech lat przez Fundację Samodzielność od Kuchni. Dzięki nim mają oni szansę zdobywania umiejętności gotowania i, co równie ważne, nauki samodzielności. Akcja ma charakter długofalowy - rozpoczęta we wrześniu, będzie kontynuowana w przyszłym roku. Łącznie zaplanowanych zostało 20 warsztatów w 5 polskich miastach (Łódź, Olsztyn, Lublin, Grudziądz i Katowice).

 • Scrabble wchodzi na "wyższy" poziom!

  Scrabble wchodzi na

  Scrabble Towers, to nowa propozycja najpopularniejszej i najbardziej znanej gry słownej od Mattel. Zabawa przenosi się na wyższy poziom. I to dosłownie!

 • Rodziny, które bawią się więcej są szczęśliwsze, ale nawet dzieci mówią, że są zbyt zajęte, by mieć czas na zabawę

  Rodziny, które bawią się więcej są szczęśliwsze, ale nawet dzieci mówią, że są zbyt zajęte, by mieć czas na zabawę

  Grupa LEGO przeprowadziła w 2018 roku badania na temat roli zabawy w życiu dzieci i ich rodzin, a ich wyniki ujęto w raporcie "LEGO Play Well Report". Zbadano prawie 13 000 rodziców i dzieci w dziewięciu krajach, aby zrozumieć aktualną sytuację i zachęcić do dyskusji na temat znaczenia zabawy.

 • Słodkie propozycje na Boże Narodzenie od Goplany i Solidarności!

  Słodkie propozycje na Boże Narodzenie od Goplany i Solidarności!

  Zgodnie z wieloletnią tradycyjną, marki Goplana i Solidarność przygotowały specjalną ofertę z okazji Bożego Narodzenia. Wśród słodyczy stanowiących idealne dopełnienie magicznego, rodzinnego czasu, znalazły się zarówno upominki dla dzieci, prezenty dla dorosłych jak i słodkie bestsellery wprost na świąteczny stół.

 • Dbamy jak Mama i Tata, bawimy się jak Myszka Miki i Kaczor Donald! Nowa, limitowana edycja NIVEA Baby & Disney

  Dbamy jak Mama i Tata, bawimy się jak Myszka Miki i Kaczor Donald! Nowa, limitowana edycja NIVEA Baby & Disney

  Codzienne rytuały kąpielowe dla wielu dzieci i ich rodziców są czymś znacznie więcej niż chwilą poświęconą na higienę i pielęgnację. Ciepła woda, pluskanie, małe bańki mydlane, piana na włoskach, z której zrobić można fantazyjne fryzury czy też "nosek clowna"... Kąpiel to czas bliskości i beztroskiej zabawy! NIVEA Baby wie o tym, od lat pomagając rodzicom dbać o skórę ich dzieci tak, by tym pełnym troski momentom towarzyszyło jak najwięcej uśmiechu. <br>

 • Kate4Kids - designerski "Handmade with love"

  Kate4Kids - designerski

  Stylowy gadżet, który może nie tylko służyć do zabawy, ale ma też<br>wartość kolekcjonerską? Na dodatek taki, który pokochają nie tylko<br>dzieci, ale i dorośli? Poznajcie Kate4Kids: designerskie lale szmaciane<br>autorstwa polskiej projektantki Katarzyny Skorupy.

 • Kup rogala i pomóż Dzieciakom Chojrakom walczącym z rakiem

  Kup rogala i pomóż Dzieciakom Chojrakom walczącym z rakiem

  Ruszyła pierwsza edycja akcji RogaLOVE, której celem jest niesienie pomocy w zakresie poprawy warunków leczenia dzieci chorujących na nowotwór.

 • Czy Twój maluszek zna już skarby ukryte w zbożach?

  Czy Twój maluszek zna już skarby ukryte w zbożach?

  Produkty zbożowe są jednym z podstawowych elementów diety ludzi na całym świecie. Według aktualnych zaleceń, razem z warzywami i owocami powinny stanowić podstawę jadłospisu Polaków. Dlaczego? Bo w niepozornych ziarenkach kryją się prawdziwe skarby! Korzystać z nich mogą także najmłodsi - poznaj kaszki Skarby Zbóż.

 • Jesienne wieczory pełne ciepła. Tkaniny Miss Lucy

  Jesienne wieczory pełne ciepła. Tkaniny Miss Lucy

  Po wyjątkowo ciepłym, pełnym urokliwych kolorów początku jesieni, nadeszły mgliste dni i chłodne wieczory. Jednak i one mogą mieć w sobie wiele uroku. Gdy pogoda przestaje nas rozpieszczać, warto szczególnie zadbać o małe, codzienne przyjemności. Proste rozwiązania często bywają najlepsze - wystarczy więc ciepły pled, wygodna poduszka, ulubiona herbata w kubku i porywająca książka, by zapomnieć o jesiennych szarugach. Miss Lucy proponuje bogaty wybór tekstyliów - idealnych do stworzenia komfortowej, pełnej ciepła aranżacji.

 • Halloween inspiruje do ekologii? Warsztaty zero waste z Sylwią Majcher w Wola Parku

  Halloween inspiruje do ekologii? Warsztaty zero waste z Sylwią Majcher w Wola Parku

  Jak gotować, żeby nie marnować jedzenia? Filozofia zero waste to moda czy konieczność? Między innymi na te pytania odpowie Sylwia Majcher, ekspertka i trenerka kuchni zero waste, podczas warsztatów kulinarnych, które odbędą się 27 października w Wola Parku z okazji Halloween. W ramach wydarzenia uczestnicy poznają efektowne przepisy wykorzystujące najczęściej wyrzucane produkty oraz inspiracje kulinarne z dynią w roli głównej.

 • Najbardziej niezwykła rodzina w historii animacji powraca!

  Najbardziej niezwykła rodzina w historii animacji powraca!

  Rodzina Iniemamocnych powraca w nowym przeboju Disney Pixar<br>na Blu-ray i DVD już od 28 listopada!