Komentarze (58)
Dzieci z podstawówki pokazały, czym jest prawdziwy patriotyzm. Mogłyby zawstydzić dorosłych
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tornemorgren

  Oceniono 7 razy -1

  Mieszając kilka lat za granicą robiłem wszystkie te rzeczy, ale na miłość boską nie czyni to ze mnie szwajcarskiego patrioty! To jest właśnie efekt pseudonowoczesności, tej nic nie znaczącej "europejskości". Czas wracać na ziemię.

 • jurakuz

  Oceniono 6 razy -2

  hahahaha żałosne. wyprane mózgi bachorów od oszalałych rodziców z bananowych rodzin.

 • soso_soso

  Oceniono 10 razy -2

  Dzieci brzydko się zachowały. Nie ściągam czy dużo czytam to oczywiste przytyki do Bronka. Wiem skąd pochodzę pije do Michnika czy Tuska. Nie krytykuje to zapewne uderzenie w Schetyne a poznaje języki obce to efekt koszmarnego angielskiego w wydaniu Tuska. Brzydko, dzieciaki, oj brzydko.

 • r1234_76

  Oceniono 3 razy -3

  To, że ktoś posadził drzewo, może wynikać z patriotyzmu, ale patriotyzmem nie jest.
  Kasowanie biletów nie czyni nikogo patriotą, bo można kasować bilety za strachu przed okupantem. Z większości wymienionych na plakacie pozytywnych rzeczy nawet okupujący dawno temu kraj naziści byliby zadowoleni, bo oznaczałoby to mniej problemów dla nich.

  Cała ta plansza powinna być zatytułowana "Jestem patriotą, więc..." i wszystko byłoby w porządku.

 • pator77

  Oceniono 13 razy -3

  To bardzo przykre, że dla ludzi dobre wychowanie i postawa obywatelska oznacza patriotyzm. Nie widzę na tym żadnego hasłą nawiązującego do patriotyzmu. Patrioty może być chamem, ale na polu bitwy się okaże najdzielnejszym z najdzielnieszych, patriota może "marnować wodę", ale uczciwie płacić podatki, patriota może nie "umieć przeprosić", ale gdy zajdzie potrzeba nie będzie udawał pacyfisty, wreszcie patriota niekoniecznie musi "karmić ptaki zimą", ale być wsparciem dla innych potrzebujących pomocy. Patrioci nie wstydzą się polskości, sprzątanie odchodó psich, czy kasowanie biletu w tramwaju nie musi oznaczać, że ten ktoś nagle nie zacznie powtarzać formułek typu "wstyd na cały świat" czy "ten kraj" lub "w tym kraju", albo wychwalać wyższość innych krajów nad Polską.

 • super_hetero_dyna

  Oceniono 9 razy -3

  Bzdurne wpisy, nie mające nic wspólnego z patriotyzmem, ale żydokomunie właśnie taka definicja „ patriotyzmu” się podoba.

 • antygazeta2

  Oceniono 14 razy -4

  Bzdura durnolewaków. Sprzątanie goowien to nie patriotyzm , no chyba że na czerskiej.

 • zuuuraw

  Oceniono 22 razy -4

  Uff, jakie szczęście że żadne z tych dzieci nie napisało : "Kocham mój kraj, Polskę", ależ wtedy by zawył Sanhedryn na Czerskiej, że to szerzenie nacjonalizmu, nienawiści do innych narodowości, ksenofobia !

 • hotin

  Oceniono 13 razy -5

  ,,Szanuje poglądy innych"-Czyżby już były pierwsze efekty R.Trzaskowskiego i jego deklaracji LGBT?

 • saves

  Oceniono 12 razy -6

  Nic o tak nachalnie lansowanym LGBT? Jaka szkoda...

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy -9

  Nie pokazały czym jest prawdziwy patriotyzm tylko zostały zindoktrynowane przez jakiegoś lewaka. Najbardziej chore to niewyrzucanie jedzenia, no tak lepiej zjeść zepsute, oraz szanowanie poglądów innych. No tak mam szanować kogoś kto promuje szariat lub lgbt.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX