7-latka okrzyknięta "najpiękniejszą dziewczynką na świecie". Internauci grzmią: "To przerażające"

Kiedy jej rówieśniczki bawią się lalkami, 7-letnia Anastasia, o urodzie porcelanowej lalki, konsekwentnie zdobywa sławę. Na Instagramie obserwuje ją już ponad pół miliona fanów.

Delikatne rysy twarzy, długie ciemne blond włosy i błękitne oczy. Tak wygląda 7-letnia Anastazja Knyazeva z Rosji, która została okrzyknięta przez internautów najpiękniejszą dziewczynką na świecie.

Anastazja, chociaż jest jeszcze dzieckiem, ciężko pracuje jako... modelka i instagramerka. Dziewczynka ma już na swoim koncie wiele kampanii reklamowych. To one przyniosły jej sławę, którą jej mama postanowiła wykorzystać i założyć córeczce konto na Instagramie.

Dlaczego mężczyźni mają zarost? [TATO, POWIEDZ]

Księżniczka Instagrama

Efekt? Anastazję obserwuje prawie półtora miliona osób! O takiej ilości fanów mogłaby pomarzyć niejedna dorosła gwiazda. Mama Anastazji regularnie udostępnia na Instagramie zdjęcia i filmiki swojej córeczki. Na każde zdjęcie małej Anastazji reaguje średnio kilkanaście tysięcy osób. W komentarzach internauci rozpływają się nad jej subtelną urodą.

Nigdy nie widziałam tak pięknego dziecka!
To najpiękniejsze dziecko na świecie!
Prawdziwa księżniczka. Jest urocza.

Pomimo setek tysięcy fanów z całego świata i dziesiątek tysięcy pozytywnych komentarzy, wiele osób krytykuje mamę dziewczynki za promowanie dziecka w mediach społecznościowych.

Jak można oceniać wygląd dziecka w tym wieku? To przerażające!
Takie postępowanie i ogłaszanie dziecka najpiękniejszym na świecie to najkrótsza droga do wpędzenia go w kompleksy, a potem anoreksję czy bulimię!

Inni współczują Anastazji, że w tak młodym wieku została wciągnięta w bezwzględny wirtualny  świat "polubień" i "komentarzy" i wyrażali obawy, że wielu spośród pół miliona fanów dziewczynki, może mieć złe zamiary wobec dziewczynki.

Jak chronić swoje zdjęcia w sieci?

Najprostszym sposobem jest edytowanie ustawień konta, w którym udostępniamy nasze zdjęcia, na prywatny profil, do którego dostęp będą miały tylko wybrane osoby. Pamiętaj, że wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku twojego dziecka, zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych jest bezprawne. Zgodę na udostępnienie zdjęcia dziecka może wydać tylko i wyłącznie rodzic bądź prawny opiekun.

Czy konto na Instagramie w tak młodym wieku to dobry pomysł? Napiszcie swoje opinie w komentarzach!

Sprawdź się w QUIZIE: To całkiem normalne słowa, ale nie każdy wie, co znaczą. A Ty?

To cię zainteresuje:

Kradną zdjęcia małych dzieci i zmieniają je w Photoshopie. Dla "lajków" zrobią wszystko

Najlepsze aplikacje mobilne dla rodziców [NASZE TYPY]

Więcej o:
Komentarze (41)
7-latka okrzyknięta "najpiękniejszą dziewczynką na świecie". Internauci grzmią: "To przerażające"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • strach_sie_bac

  Oceniono 84 razy 76

  Dla rodziców ich dziecko jest najpiękniejsze na świecie a mądrzy rodzice nie umieszczają zdjęć swojego dziecka w portalach społecznościowych, bo nie życzą sobie ślinienia pedofilów na widok ich pociechy.

 • shtalman

  Oceniono 39 razy 37

  A ja mam najpiękniejszą dupę na świecie tylko nie wystawiłem jej jeszcze na Instagrama

 • evergreen111

  Oceniono 49 razy 29

  Ech wy dziennikarze śfjatofcy - Knyazeva to po angielsku! Po polsku pisze się KNIAZIEWA!!!

 • kloceklego

  Oceniono 28 razy 24

  Jaki jest cel umieszczanie 6 letniego dziecka na instagramie i śledzenia jej?

 • moontravel

  Oceniono 27 razy 23

  Współczuję dziecku. Straci dzieciństwo i stanie się pròżną osobą z problemami.

 • ar.co

  Oceniono 38 razy 22

  Te jej "subtelne rysy" bardziej przypominają twarz laleczki Chucky ze starego horroru. Zwłaszcza oczy - z ich kompletną bezmyślnością.

 • korollaq

  Oceniono 42 razy 20

  Toksyczna mamusia robi jej krzywdę, bo to dziecko nie wyrośnie na ładną kobietę, skoro w wieku 6 lat ma rysy twarzy dorosłej. Będzie mieć szeroką twarz, widać zaczątki otyłości, bo takie dzieci powinny być drobne. Przyzwyczajenie do atencji może się źle skończyć w wieku dojrzewania: bulimią, operacjami, a można było skierować uwagę dziecka na naukę i osiągnięcia.

 • Tomasz Mak

  Oceniono 23 razy 19

  Jeżeli ktoś obserwuje na Instagramie 6-letnie dziecko, powinien się leczyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX