Komentarze (63)
Kurator: Bez prac domowych w dni wolne. Rodzice: Dom nie jest filią szkoły
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Glen

  0

  Zdecydowanie za dużo głupich zadań domowych nic nie wnoszących. Przeładowane podstawy programowe. Współczuję wszystkim którzy uważają, że dziecko oprócz nauki ma tylko smartfon. Jakie ubogie musicie mieć życie. Również tym którzy tak wyznają kult nauki, owszem nauka ważna rzecz ale gdy się uczy przydatnych rzeczy a nie tych bzdur którymi są zapełnione podręczniki. Większość rzeczy przydatnych mi w życiu nauczyłam się sama, a nie w szkole. Dzieci się uczą i nic nie pamiętają oraz nie potrafią logicznie myśleć. To jest chore w tym systemie edukacji.

 • Marek Tropiciel

  0

  Może by tak w czasie różnego rodzaju ferii oraz wakacji, zafundować nauczycielom,szkolenie z efektywnego wykorzystania godzin lekcyjnych.

 • omizq

  0

  O jakich funkcjach pracy domowej rozmawiamy skoro co inteligentniejsze dzieci szybko uczą się "sztuki" odrabiania zadań domowych na przerwie przed lekcją? Owszem nie każde się tak da, ale znaczną większość tak. Jeśli dodać spisywanie od kolegi i koleżanki, to gdzie to powtarzanie materiału? Znaczna większość prac domowych ma charakter odtwórczy, a więc nie wiele dziecko z tego ma. Gdyby były to jakieś ciekawe zadania (np. proste doświadczenia związane z obserwacją słońca na geografii) rozmowa byłaby inna.

 • kolona

  0

  wybór ciekawy, prace domowe czy później korepetycje płatne ?

 • fields1

  0

  Ludzie, głosujcie na PO. Oni na pewno zlikwidują zadania domowe.

 • remo29

  Oceniono 6 razy 0

  Tak jest! Żadnego uczenia się, jak powiedział Pawlak w "Samych swoich" jakbym się ja uczył, to i biskupem bym został. Od uczenia się tylko głupoty człowiekowi w głowie. Wszystko w rękach boga, lud powinien się tylko mniej więcej umieć podpisać.

 • berig123

  Oceniono 18 razy 0

  Jakieś formy prac domowych być powinny, natomiast daje się zauważyć, że duża część "przypadkowych" nauczycieli ślizga się po doopach rodziców! No i te CODZIENNE kartkówki, sprawdziany itp. Bywają i po dwie dziennie, dlaczego? Wygoda przeciętnych nauczycieli!!!

 • aduerin

  Oceniono 1 raz -1

  Sprawdzian w poniedziałek? Skandal, doprawdy. A co kuratorium proponuje, jeśli jest 1 godzina przedmiotu tygodniowo i ta lekcja odbywa sie w poniedziałek? Proponuje w ogole zlikwidowac przedmiot, wszyscy sie uciesza, biedne udreczone dzieciaczki odetchna, nauczycieli ku uciesze gawiedzi sie zwolni, pani zalewska zdobedzie kolejny poklask, czegóż chciec wiecej?

 • krk01

  Oceniono 1 raz -1

  Jebnij się w pusty łeb z tym pisem 😂🤣

 • anja_kw

  Oceniono 5 razy -3

  A co mają powiedzieć uczniowie klasy IV w SP w Połańcu? Dwa tygodnie ferii a dzieci maja zadaną lekturę, opowiadanie i cały rozdział z historii - sprawdzian pierwszego dnia po feriach. Praca domowa pisemna z innych przedmiotów odrabiana była przez dwa dni. To jest całkowity brak poszanowania dziecka, rodzica i rodziny ogółem. Uczeń jest również człowiekiem !!! Jest także członkiem rodziny, bratem, siostrą, członkiem różnych społeczności. Nauczyciele poszanujcie nas !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX